شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/03 14:17:00
سرویس استان ها
فیروزی مطرح کرد:

لزوم تسریع در اعلام اختیاری شدن پزشک خانواده در استان فارس

عضو مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس از وزارت بهداشت و درمان خواست در اعلام اختیاری شدن پزشک خانواده در استان فارس تسریع بخشد.
لزوم تسریع در اعلام اختیاری شدن پزشک خانواده در استان فارس عضو مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس از وزارت بهداشت و درمان خواست در اعلام اختیاری شدن پزشک خانواده در استان فارس تسریع بخشد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005109016355573.jpg لزوم,تسریع,در,اعلام,اختیاری,شدن,پزشک,خانواده,در,استان,فارس Icana

حجت اله فیروزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  درخصوص لزوم تسریع در اعلام اختیاری شدن پزشک خانواده در استان فارس توسط وزارت بهداشت و درمان گفت: کمتر از 10 سال است که پزشک خانواده به صورت آزمایشی و پایلوت در دو استان فارس و مازندران انجام می شود تا اگر این طرح نتیجه رضایت بخش داد، در تمام استان های کشور اجرایی شود.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه بعد از گذشت چند سال از این موضوع نتیجه این طرح مشخص نشده و استان های دیگر از این طرح تبعیت نکردند؛ چراکه مشخص نشد که آیا این طرح مناسب است یا مناسب نیست بنابراین باید برای استان های فارس و مازندران نیز، طرح مذکور تعیین تکلیف شود و اگر نامناسب است حذف شود.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم افزود: در حال حاضر پزشک خانواده در استان فارس به صورت اجباری در حال اجرایی شدن بوده البته براساس ابلاغ اخیر وزارت بهداشت و درمان، افرادی که تمایل به خروج از این طرح را دارند، می تواند خارج شوند اما این طرح به صورت فرهنگ درآمده و مردم به آن عادت کردند.

عضو مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس بیان کرد: بحث ما در این خصوص، حذف اجباری این طرح توسط وزارت بهداشت و درمان نیست بلکه تعیین تکلیف این موضوع و تسری دادن آن به سایر استان ها است و اگر نتیجه مطلوب ندارد، آن را حذف کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet