اربعین حسینی
1399/09/03 15:30:00
سرویس استان ها
سنگدوینی خواستار شد:

لزوم حل مشکل روشنایی روستاهای استان گلستان

عضو مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس گفت: وزارت نیرو وظیفه دارد به مسئله روشنایی جاده های روستایی کشور به ویژه استان گلستان توجه ویژه کرده و با انجام اقدامات مناسب زمینه امنیت بیشتر روستائیان را فراهم کند.
لزوم حل مشکل روشنایی روستاهای استان گلستان عضو مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس گفت: وزارت نیرو وظیفه دارد به مسئله روشنایی جاده های روستایی کشور به ویژه استان گلستان توجه ویژه کرده و با انجام اقدامات مناسب زمینه امنیت بیشتر روستائیان را فراهم کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005103133594972.jpg لزوم,حل,مشکل,روشنایی,روستاهای,استان,گلستان Icana

رمضانعلی سنگدوینی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری  خانه ملت، در خصوص لزوم حل مشکل روشنایی روستاهای حوزه انتخابیه خود گفت: راه های روستایی استان گلستان از وضعیت نامناسبی در داشتن روشنایی کافی برخوردار بوده و باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای روستائیان و ترددات آنها در این محورها شده است.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اینکه در فصل سرما قرار داریم و ساعات تاریکی شب نسبت به روشنایی روز بیشتر است، باید مسیرهای روستایی به ویژه سه راهی ورودی به روستاها در جاده های اصلی از روشنایی کافی برخوردار بوده تا باعث به وجود آمدن تلفات مالی و جانی برای روستائیان نشود.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم افزود: با توجه به اینکه شمال کشور به دلیل داشتن روستاهای متعدد و نزدیکی روستاها به یک دیگر و تردداتی که بین روستاها انجام می شود، روشنایی جزو ضروریات و مهمترین پارامتر تلقی می شود تا ترددات روستائیان از امنیت کافی در شب برخوردار شده و با آسودگی خاطر در این مسیرها تردد کنند.

عضو مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: وزارت نیرو وظیفه دارد به مسئله روشنایی جاده های روستایی کشور به ویژه استان گلستان توجه ویژه کرده و با انجام اقدامات مناسب زمینه امنیت بیشتر روستائیان را فراهم کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet