شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/03 16:46:00
سرویس استان ها
حسینی به مناسبت هفته بسیج عنوان کرد:

مسئولیت پذیری و فداکاری از شاخصه های مهم بسیج و بسیجی

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس گفت: مسئولیت پذیری و فداکاری از شاخصه های مهم بسیج و بسیجی است.
مسئولیت پذیری و فداکاری از شاخصه های مهم بسیج و بسیجی نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس گفت: مسئولیت پذیری و فداکاری از شاخصه های مهم بسیج و بسیجی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005100458042242.jpg مسئولیت,پذیری,و,فداکاری,از,شاخصه,های,مهم,بسیج,و,بسیجی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ سید شمس الدین حسینی، نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی، بمناسبت هفته بسیج دست به قلم برده و این روز را به بسیجیان ایران اسلامی در سراسر کشور تبریک گفت.

متن کامل پیام ایشان به شرح زیر است:

                  بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الَّذِینَ یُقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِهِ صَفًّا کَأَنَّهُمْ بُنْیَانٌ مَرْصُوصٌ

پنجم آذر یادآور فرمان تاریخی و مدبرانه بنیانگزار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) در سال ۱۳۵۸ برای تشکیل سازمان بسیج مستضعفین است.

نام بسیج و بسیجی که به میان می آید، ایثار و گذشت، جهاد و حماسه، انسان دوستی و میهن دوستی، مسوولیت پذیری و سازندگی و فداکاری و وفاداری را در ذهن ها جاری می سازد.

بسیج از ابتدای تشکیل با مسوولیت پذیری همواره در صحنه و میدان حضور یافته و در مقاطع تاریخی مختلف و با ایثار و گذشت  در راه سازندگی، سربلندی، عزت، سرافرازی و اقتدار ایران اسلامی، مجاهدت کرده و حماسه ها آفریده است!

چه در آغازین روزهای استقرار نظام اسلامی، چه ایام دفاع مقدس و چه در هنگام رخدادها و حوادث طبیعی و غیر طبیعی! این بسیج مستضعفین بوده است که در کنار مردم قرار گرفته و به معنای کامل، حافظ جان، مال و ناموس آنان شده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی (ره) و شهدای عزیز بسیجی، هفته بسیج را محضر ملت شریف ایران، بویژه بسیجیان عزیز در سراسر ایران اسلامی، استان مازندران و شهرستانهای تنکابن، رامسر و عباس آباد تبریک عرض مینمایم و آرزومندم در سایه حضرت حق و با مجاهدت و همت بسیجیان عزیز، مردم کشورمان در صلح، آرامش و آسایش قرار گیرند.

سید شمس الدین حسینی

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد./

پایان پیام
                      

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet