شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/03 19:04:51
سرویس فرهنگی
نصیرایی مجلس خبر داد:

درخواست اعضای کمیسیون فرهنگی از علی عسگری برای ارائه سریع‌تر قانون مدیریت صدا و سیما به مجلس

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در نشست کمیسیون با علی عسگری مقرر شد در اولین فرصت قانون مدیریت صدا و سیما به مجلس برای بررسی ارائه شود.
درخواست اعضای کمیسیون فرهنگی از علی عسگری برای ارائه سریع‌تر قانون مدیریت صدا و سیما به مجلس سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در نشست کمیسیون با علی عسگری مقرر شد در اولین فرصت قانون مدیریت صدا و سیما به مجلس برای بررسی ارائه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/53568.jpg درخواست,اعضای,کمیسیون,فرهنگی,از,علی,عسگری,برای,ارائه,سریع‌تر,قانون,مدیریت,صدا,و,سیما,به,مجلس Icana

مجید نصیرایی در گفت‌ و گو با خبرنگار   خبرگزاری خانه‌ملت، در تشریح دستور کار روز گذشته ( یکشنبه، 2 آذرماه ) از حضور عبدالعلی علی عسگری رئیس سازمان صداو سیما در این نشست به منظور تشریح عملکرد سازمان متبوعش خبر داد و گفت: اعضای کمیسیون در مورد مسائل و موضوعات مرتبط با سازمان نظرات و دیدگاه‌هایی داشتند و همچنین لازم بود در ماه‌های آغازین سال و شروع مجلس یازدهم در جریان دیدگاه‌های رئیس سازمان صدا و سیما و معاونان ایشان قرار گیریم.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، افزود: بحث های جدی و شفافی در این نشست که حدود 4 ساعت به طول انجامید مطرح و در مورد رویکردهای سازمان در حوزه فرهنگی، فرهنگ‌سازی‌ها و رویکردهای گفتمانی و انقلابی و رویکردی که نیاز بود سازمان در گام دوم انقلاب داشته باشد و همچنین در حوزه مسائل مختلف فعالیت‌های سازمان بحث و گفت و گو شد.

وی یادآور شد: همچنین موضوع قانونی که سازمان صدا و سیما باید بر اساس آن اداره شود مطرح شد و اعضای کمیسیون به صورت شفاف بیان کردند که مجلس یازدهم بنا دارد نهایت همراهی و همکاری را با سازمان داشته باشد و متقابلا از سازمان اعلام همکاری داشتند.

نماینده مردم فردوس و سرایان و طبس و بشرویه در مجلس یازدهم افزود: در این نشست مقرر شد در اولین فرصت قانون مدیریت صدا و سیما به مجلس برای بررسی ارائه شود تا بتوان در مجلس آن را به فوریت تصویب کنیم؛ در این قانون به تمامی شئون در سیاست گذاری ها و مدیریت ها و در سطوح مختلف برنامه ریزی‌ها و تولیدات توجه شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet