شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/03 17:30:42
سرویس استان ها
رضائی مطرح کرد:

لزوم حمایت بنیاد مستضعفان از اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در دشتستان

نماینده مردم دشتستان در مجلس خواستار حمایت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از گروه‌های جهادی، تامین بسته‌های معیشتی و آموزشی و همچنین اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در دشتستان شد.
لزوم حمایت بنیاد مستضعفان از اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در دشتستان نماینده مردم دشتستان در مجلس خواستار حمایت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از گروه‌های جهادی، تامین بسته‌های معیشتی و آموزشی و همچنین اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در دشتستان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106016106341.jpg لزوم,حمایت,بنیاد,مستضعفان,از,اجرای,طرح‌های,محرومیت‌زدایی,در,دشتستان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ ابراهیم رضائی نماینده مردم دشتستان و عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامیدر نشست با رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از وی خواست تا سرمایه گذاری این نهاد برای توسعه اشتغال در شهرستان دشتستان که با محرومیت‌های زیادی روبرو است، گسترش یابد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم همچنین خواستار حمایت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از گروه‌های جهادی، تامین بسته‌های معیشتی و آموزشی و همچنین اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در دشتستان شد.

 گفتنی است؛ سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی نیز در این نشست با حمایت از سرمایه‌گذاری برای توسعه اشتغال در دشتستان، گفت: حمایت از گروه‌های جهادی را به صورت ویژه مد نظر داریم.

شایان ذکر است؛ نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی را در این نشست، حجت‌الاسلام مصلح امام جمعه برازجان و سید بهزاد گلچمن مسئول گروه جهادی بنی‌هاشمی برازجان همراهی می‌کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet