خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/04 09:06:00
سرویس استان ها
وحیدی خبر داد:

اخذ دستور از وزیر ورزش و جوانان جهت تکمیل سالن ۶ هزار نفری بجنورد

ماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز، جرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس از اخذ دستور وزیر ورزش و جوانان جهت تکمیل سالن ۶ هزار نفری بجنورد خبر داد.
اخذ دستور از وزیر ورزش و جوانان جهت تکمیل سالن ۶ هزار نفری بجنورد ماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز، جرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس از اخذ دستور وزیر ورزش و جوانان جهت تکمیل سالن ۶ هزار نفری بجنورد خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106145188808.jpg اخذ,دستور,از,وزیر,ورزش,و,جوانان,جهت,تکمیل,سالن,۶,هزار,نفری,بجنورد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ محمد وحیدی، نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز، جرگلان، گرمه و جاجرم و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی با سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان مسائل مهمی درحوزه ورزشی استان مطرح شد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: در این نشست بررسی وضیعت توسعه ورزشی استان، اعلام مشکلات هیات های ورزشی، پیگیری مصوبات دولت در توسعه اماکن ورزشی،درخواست نیاز های استان با توجه به شاخص های ورزشی در سطح حوزه انتخابیه ۵ شهرستان مورد بحث و پیگیری قرارگرفت.

وی افزود: درادامه پیگیری مشکلات اسبداران و حذف میکروچیپ های موازی با وزارت کشاورزی و تامین زمین مناسب برای پیست های اسب سواری در استان و هزینه اجرای آن از جمله موضوعاتی بود که در این دیدار مطرح شد.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز، جرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس ادامه داد: همچنین در نشست اخذ دستور جهت تکمیل سالن ۶ هزار نفری بجنورد، اخذ دستور جهت تکمیل پروژه های ورزش بالای ۶۰ درصد حوزه انتخابیه تا پایان سال ۹۹ و تکمیل سایر پروژه تا پایان ۱۴۰۰، عملیات اجرایی و تکمیل ۱۲ سالن ورزشی در مناطق محروم شهرستان های حوزه انتخابیه،اشاره شد.

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس یادآورشد:اخذ دستور جهت مساعدت مالی ۵۰ میلیون تومانی به هیئت های ورزشی حوزه انتخابیه و پیگیری و بررسی مشکلات دو باشگاه مردمی پرسپولیس و استقلال و مساعدت جهت تجهیز لوازم ورزشی روستاهای حوزه انتخابیه از جمله نتایج این جلسه مشترک با وزیر ورزش و جوانان بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet