شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/04 11:07:00
سرویس استان ها
مرادی:

بیمارستان بندر خمیر به دستگاه سی تی اسکن مجهز می شود

مردم بندرعباس ،قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس گفت: بیمارستان بندر خمیر به دستگاه سی تی اسکن مجهز می شود.
بیمارستان بندر خمیر به دستگاه سی تی اسکن مجهز می شود مردم بندرعباس ،قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس گفت: بیمارستان بندر خمیر به دستگاه سی تی اسکن مجهز می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201905100295168327.jpg بیمارستان,,بندر,خمیر,به,دستگاه,سی,تی,اسکن,مجهز,می,شود Icana

خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، طی نشست احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس ،قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر و عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با  دکتر فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مسائل و مشکلات درمانی حوزه انتخابیه از جمله ساخت و تجهیز خانه بهداشت تعدادی از روستاها مطرح شد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: در این دیدار با توجه به درخواست های مردم  بندرخمیر درخصوص ارتقا خدمات درمانی بیمارستان این شهر، مقرر شد بیمارستان  بندر خمیر به دستگاه سی تی اسکن مجهز شود.

وی افزود: در ادامه این دیدار، با توجه به پیگیری اختصاص یک دستگاه اکو قلب از محل مسئولیت های اجتماعی صنایع استان، دکتر فرشیدی قول مساعد داد تا پس از نصب این دستگاه دانشگاه علوم پزشکی نسبت به استقرار دائمی پزشک متخصص قلب در بندرخمیر اقدام نماید. در صورت تحقق این امر مردم شهرستان  بندرخمیر و روستاهای تابعه می توانند از این خدمات در مرکز شهرستان بهرمند گردند.

نماینده مردم بندرعباس ،قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر  در مجس یادآور شد:در پایان این نشست نیز مقرر شد با مشارکت  کارخانه سیمان بندرخمیر عملیات محوطه سازی بیمارستان این شهر صورت پذیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet