شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/04 11:33:00
سرویس استان ها
داودی مطرح کرد:

ضرورت توسعه اینترنت پرسرعت و پوشش همراه اول در روستاهای فاقد این سرویس‌ها در آذربایجان شرقی

رییس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس بر ضرورت توسعه اینترنت پرسرعت و پوشش همراه اول در روستاهای فاقد این سرویس‌ها در این استان تاکید کرد.
ضرورت توسعه اینترنت پرسرعت و پوشش همراه اول در روستاهای فاقد این سرویس‌ها در آذربایجان شرقی رییس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس بر ضرورت توسعه اینترنت پرسرعت و پوشش همراه اول در روستاهای فاقد این سرویس‌ها در این استان تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201910104717728670.jpg ضرورت,توسعه,اینترنت,پرسرعت,و,پوشش,همراه,اول,در,روستاهای,فاقد,این,سرویس‌ها,در,آذربایجان,شرقی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ یوسف داودی نماینده مردم سراب و رییس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی با مدیر مخابرات منطقه آذربایجان شرقی دیدار و گفت‌وگو کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این دیدار گفت:در سال‌های اخیر با تلاش شرکت مخابرات وضعیت شاخص‌های مخابراتی شهرستان به نحو مطلوبی ارتقای پیدا کرده و در این روزهای کرونایی که مردم و دانش‌آموزان جهت دریافت خدمات غیرحضوری و آموزش‌های مجازی نیاز مبرم به اینترنت دارند امیدوارم که این روندبا سرعت بیشتری ادامه داشته باشد.  

گفتنی است؛مدیر شرکت مخابرات منطقه آذربایجان‌شرقی نیز در این دیدار گفت:امیدوارم با تلاش همکاران بتوانیم باقیمانده طرحهای در دست اقدام توسعه شبکه تلفن همراه و ثابت شهرستان را بزودی تکمیل نمائیم.

شایان ذکر است؛ مقرر شده بود در سال جاری از محل اعتبارات USO وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تعداد 6 سایت جدید با تکنولوژی 2G و یک سایت جدید 3G در روستاهای شهرستان سراب نصب و راه‌اندازی گردد که از این تعداد 6 سایت نصب و راه‌اندازی شده و یک سایت باقیمانده نیز  بزودی به بهره برداری می رسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet