شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/03 12:38:20
سرویس اجتماعی
بابایی کارنامی خبر داد

ارائه گزارش مدیرعامل تامین اجتماعی پیرامون نحوه پرداخت بیمه بیکاری به آسیب‌دیدگان از کرونا

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از حضور مدیرعامل تامین اجتماعی در نشست امروز این کمیسیون جهت ارائه گزارش از نحوه پرداخت بیمه بیکاری به افراد آسیب‌دیده از شرایط ناشی از شیوع کرونا و دلیل بلاتکلیفی بیمه‌شدگان خبر داد.
ارائه گزارش مدیرعامل تامین اجتماعی پیرامون نحوه پرداخت بیمه بیکاری به آسیب‌دیدگان از کرونا سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از حضور مدیرعامل تامین اجتماعی در نشست امروز این کمیسیون جهت ارائه گزارش از نحوه پرداخت بیمه بیکاری به افراد آسیب‌دیده از شرایط ناشی از شیوع کرونا و دلیل بلاتکلیفی بیمه‌شدگان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106359551754.jpg ارائه,گزارش,مدیرعامل,تامین,اجتماعی,پیرامون,نحوه,پرداخت,بیمه,بیکاری,به,آسیب‌دیدگان,از,کرونا Icana

علی بابایی کارنامی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در بیان دستورکار نشست  امروز (سه‌شنبه 3 آذرماه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: در ابتدای این نشست مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گزارشی را در مورد نحوه پرداخت بیمه بیکاری به افراد آسیب‌دیده از شرایط ناشی از شیوع کرونا و دلیل بلاتکلیفی بیمه‌شدگان ارائه داد.

3 بند از طرح مدیریت تعارض منافع به تصویب رسید

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بررسی جزییات طرح مدیریت تعارض منافع دیگر موضوعی بود که در دستورکار نشست امروز این کمیسیون قرار داشت.

وی تصریح کرد: در این نشست 3 بند دیگر از این طرح اعم از مدیریت تعارض منافع، منافع شخصی و بستگان نیز مورد بررسی قرار گرفته و به تصویب رسید.

بابایی کارنامی اظهار کرد: در بند مدیریت تعارض منافع بر اقدامات و تدابیر اداری، نظارتی، قضایی و شبه قضایی لازم برای پیشگیری از ترجیح منافع شخصی بر منافع عمومی اشاره شده است.

وی افزود: در بند 4 تحت عنوان منافع شخصی آمده است که منظور منافعی است اعم از بالفعل و بالقوه، مالی یا غیر مالی که تماما یا جزئا عاید یک شخص، بستگان، شرکا یا نمایندگان او می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، خاطرنشان کرد: در بند 5 نیز که به بستگان می‌پردازد آمده است که افراد دارای قرابت نسبی یا سببی از هر یک از طبقات سه‌گانه تا درجه دوم با اشخاص مشمول این قانون یا دارای قرابت نسبی یا سببی از طبقات اول و دوم تا درجه دوم با برادر و خواهر یا با عروس یا داماد اشخاص مشمول این قانون، فرزند خوانده از نظر قرابت در حکم فرزند است.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: در این نشست مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و معاونانش و نمایندگانی از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet