هدر موبایل
1399/09/03 15:14:38
سرویس سیاسی
ذوالنوری:

اظهارات وزیرخارجه عربستان نشان از پیوند خصومت‌آمیز آل‌سعود با رژیم صهیونیستی و آمریکا دارد

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اظهارات وزیر خارجه عربستان نشان از پیوند خصومت آمیز آل سعود با رژیم صهیونیستی و آمریکا دارد.
اظهارات وزیرخارجه عربستان نشان از پیوند خصومت‌آمیز آل‌سعود با رژیم صهیونیستی و آمریکا دارد رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اظهارات وزیر خارجه عربستان نشان از پیوند خصومت آمیز آل سعود با رژیم صهیونیستی و آمریکا دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903106640415842.jpg اظهارات,وزیرخارجه,عربستان,نشان,از,پیوند,خصومت‌آمیز,آل‌سعود,با,,رژیم,صهیونیستی,و,آمریکا,دارد Icana

مجتبی ذوالنوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اظهارات روز گذشته وزیر خارجه عربستان درباره مذاکرات با ایران گفت: این اظهارات بیانگر سه چیز است اول این که آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان تنها هستند و هیچکدام خودشان را در قد و قواره تقابل با جمهوری اسلامی ایران نمی بینند و نیاز به کمک دیگران دارند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دومین موضوع  این است که اظهارات وزیر خارجه عربستان نشان از پیوند خصومت آمیز عربستان سعودی با رژیم صهیونیستی و آمریکا دارد.

ذوالنوری گفت: هیچکدام از سه کشور آمریکا،اسرائیل و عربستان حق دخالت در تصمیمات ایران را ندارند و ایران مختار است که با هر کشوری که دلش می خواهد مذاکره کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet