شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/04 14:24:00
سرویس استان ها
شهریاری مطرح کرد:

لزوم حمایت از ورزشکاران ملی کشور برای حضور قدرتمند در عرصه های جهانی

نماینده مردم زاهدان در مجلس بر لزوم حمایت از ورزشکاران ملی کشور برای حضور قدرتمند در عرصه های جهانی تاکید کرد.
لزوم حمایت از ورزشکاران ملی کشور برای حضور قدرتمند در عرصه های جهانی نماینده مردم زاهدان در مجلس بر لزوم حمایت از ورزشکاران ملی کشور برای حضور قدرتمند در عرصه های جهانی تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109936514478.jpg لزوم,حمایت,از,ورزشکاران,ملی,کشور,برای,حضور,قدرتمند,در,عرصه,های,جهانی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ؛ حسینعلی شهریاری ، نماینده مردم زاهدان و عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی در اردوی تیم ملی بوکس جمهوری اسلامی ایران حضور یافت.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم  از روند آماده سازی ملی پوشان بوکس کشور بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گرفته و بر لزوم حمایت از آنها برای حضور قدرتمند در عرصه های جهانی تاکید کرد.

گفتنی است؛رئیس فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران، ضمن ابراز خرسندی از حضور رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در تمرینات تیم ملی بوکس، افزود: حمایت نمایندگان استان موجبات توسعه و شکوفایی رشته ورزشی بوکس را فراهم خواهد نمود.

 لازم به ذکر است؛ دانیال شه بخش، بوکسور شایسته استان سیستان و بلوچستان دارنده اولین سهمیه المپیک تاریخ ورزش استان نیز به این اردو دعوت شده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet