شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/03 15:55:26
سرویس سیاسی
عمویی:

بیانیه وزارت امورخارجه آلمان بی مبنا و در راستای ایران هراسی است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: بیانیه وزارت امورخارجه آلمان درباره عدم سفر ایرانیان دو تابعیتی به کشور بی مبنا و در راستای ایران هراسی است.
بیانیه وزارت امورخارجه آلمان بی مبنا و در راستای ایران هراسی است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: بیانیه وزارت امورخارجه آلمان درباره عدم سفر ایرانیان دو تابعیتی به کشور بی مبنا و در راستای ایران هراسی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005102456166177.jpg بیانیه,وزارت,امورخارجه,آلمان,بی,مبنا,و,در,راستای,ایران,هراسی,است Icana

ابوالفضل عمویی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،در واکنش به بیانیه اخیر وزارت امورخارجه آلمان در خصوص منع سفر افراد ایرانی- آلمانی به کشورمان گفت: ایرانیان خارج از کشور، ایران را وطنشان می دانند  و برای تردد آزادند، می دانند آغوش کشورشان برای بازگشت آن ها همیشه باز است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: ایرانیان برای تردد به کشور مشکلی ندارند و می توانند به صلاحدید خودشان بر اساس ملاحظاتشان به ایران سفر کنند.

وی افزود: فضای ایران هراسی موجود در بیانیه وزارت امورخارجه آلمان کمکی به پیشبرد این فضا نمی کند  چون ایران برای همه ایرانیان امن است مگر اینکه خلاف قانون عملی کرده باشند که فضای عادلانه ای برای هموطنان فراهم می کنیم.

عمویی بیان کرد: بیانیه وزارت امورخارجه آلمان در جهت ایران هراسی است و موارد مطروحه در این بیانیه بر اساس ادعاهای بی مبناست که به فضای مثبت ایرانیان کمکی نمی کند برای این که هموطنان از حمایت نظام برخوردارند و در آرامش و امنیت می توانند به کشورشان تردد کنند.

وی خاطرنشان کرد: کشور هایی مانند آلمان و فرانسه تلاش دارند تا از طریق ایجاد فضایی سیاسی و دلهره آور برای ایران فشار  ایجاد کنند  اما هیچکدام اقدامات آن ها مبنایی ندارند و در واقعیت ایران برای ایرانیان خارج از کشور امن و آرام است و می تواند به کشورمان سفر کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet