شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/03 23:05:00
سرویس اجتماعی
شیخی در تشریح نشست کمیسیون بهداشت و درمان مجلس :

آخرین وضعیت تولید واکسن کرونا در کمیسیون بهداشت مجلس بررسی شد

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از بررسی آخرین وضعیت تولید واکسن کرونا در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد و گفت که در این جلسه تاکید شد که ساخت واکسن کرونا پروسه زمان‌بر است پس در شرایط فعلی مهم‌ترین اقدام رعایت پروتکل‌های بهداشتی و قطع زنجیره انتقال است.
آخرین وضعیت تولید واکسن کرونا در کمیسیون بهداشت مجلس بررسی شد سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از بررسی آخرین وضعیت تولید واکسن کرونا در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد و گفت که در این جلسه تاکید شد که ساخت واکسن کرونا پروسه زمان‌بر است پس در شرایط فعلی مهم‌ترین اقدام رعایت پروتکل‌های بهداشتی و قطع زنجیره انتقال است. https://cdn.icana.ir/d/019/202011109948951994.jpg آخرین,وضعیت,تولید,واکسن,کرونا,در,کمیسیون,بهداشت,مجلس,بررسی,شد Icana

زهرا شیخی مبارکه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح  دستور کار کمیسیون بهداشت و درمان مجلس  روز ( دو‌شنبه 3 آذر ماه‌) از حضور رییس انستیتو پاستور ایران در کمیسیون متبوع خود خبر داد و گفت: در جلسه امروز رئیس انستیتو پاستور گزارش علمی در خصوص چالش‌ها، بایدها و نبایدها و نحوه ساخت واکسن کرونا، واردات واکسن و کیت‌های تشخیص ویروس کرونا را ارائه کرده و اعضای کمیسیون نیز مباحث و سوالات مختلفی را در این خصوص مطرح کردند و نتیجه‌گیری آن بود که باید در شرایط فعلی بر روی خود مراقبتی‌ها و آموزش و پیشگیری تمرکز کرد.

وی ادامه داد: در تولید دارو و واکسن کرونا نیز باید نگاه به داخل کشور داشت و تمامی تلاش را بر استفاده از توانایی‌های کشور قرار داد. قطعاً همگرایی و هم افزایی دستگاههای مختلف و تصمیم گیری‌های علمی و تخصصی و بهنگام نقش تعیین کننده دارد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: طبق توضیحات داده شده پروسه ساخت واکسن کرونا زمان‌بر است و این طور نیست که به زودی منتظر واکسن کرونا باشیم، پس در حال حاضر مهم‌ترین کار پیشگیری و خود مراقبتی‌های بهداشتی برای قطع زنجیره انتقال است. /

پایان پیام 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet