شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/04 14:25:49
سرویس بین الملل
الهیان در نخستین مجمع جهانی مستضعفین:

پیام مردم مظلوم فلسطین را با استفاده از ظرفیت پارلمانی به جهانیان می‌رسانیم

رئیس کمیته حقوق بشر مجلس در نخستین مجمع جهانی مستضعفین گفت: پیام مردم مظلوم فلسطین را با استفاده از ظرفیت پارلمانی به جهانیان می‌رسانیم و اجازه عملیاتی کردن نقشه ارتجاع عرب و تندروهای آمریکا را نمی‌دهیم.
پیام مردم مظلوم فلسطین را با استفاده از ظرفیت پارلمانی به جهانیان می‌رسانیم رئیس کمیته حقوق بشر مجلس در نخستین مجمع جهانی مستضعفین گفت: پیام مردم مظلوم فلسطین را با استفاده از ظرفیت پارلمانی به جهانیان می‌رسانیم و اجازه عملیاتی کردن نقشه ارتجاع عرب و تندروهای آمریکا را نمی‌دهیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202005100888428498.jpg پیام,مردم,مظلوم,فلسطین,را,با,استفاده,از,ظرفیت,پارلمانی,به,جهانیان,می‌رسانیم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، زهره الهیان رئیس کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی در نخستین مجمع جهانی مستضعفین که امروز در تهران برگزار گردید ضمن پاسداشت هفته بسیج و شهدای گرانقدری که در راه اسلام جان خود را فدا نموده‌اند و در جهت گسترش اسلام ناب محمدی (ص) و عدالت در جهان جانفشانی نموده‌اند و مظهر محور جهانی مقاومت مستضعفین گشته‌اند همچون سردار دل‌ها قاسم سلیمانی و شهید ابومهندس، بر ایستادگی و دفاع از حقوق مستضعفین خصوصاً مردم فلسطین تاکید نمودند.

رئیس کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی نقض حقوق بشر و نادیده گرفتن حقوق کودکان و زنان فلسطین توسط رژیم کودک کش و غاصب قدس را شرم آور دانست و از تمامی افراد فعال در زمینه حقوق بشر، خواستار پیگیری و روشنگری اعمال ظالمانه رژیم اشغال گر قدس شدند.

نماینده جامعه زنان در مجمع جهانی مستضعفین ابراز امیدواری نمود که در سایه بیداری امت اسلام در جهان، به زودی شاهد تحولات روشنی در گسترش عدالت و اسلام ناب محمدی (ص) در سرزمین وحی خواهیم بود.

الهیان همچنین افزود: هرچند که دولت‌های بعضی از کشورهای عربی اسلامی به دستور آمریکا امروزه روابط خود با رژیم متجاوز صهیونیستی را عیان نموده‌اند و سعی در قبح زدایی روابط با اسرائیل و حرکت در مسیر معامله قرن می نمایند باید بدانند که اجازه نخواهیم داد ارتجاع عرب و تندروهای آمریکا، نقشه خود را عملیاتی سازند.

نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید نمود که ملت مسلمان منطقه اجازه نخواهند داد رژیم اشغالگر قدس به اهداف پلید خود، از جمله معامله قرن دست یابد.

رئیس کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی همچنین خاطرنشان کرد: از تمام ظرفیت پارلمانی برای رساندن پیام مردم مستضعف و مظلوم فلسطین به جهانیان استفاده خواهیم کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet