شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/05 12:17:00
سرویس استان ها
دنیا مالی تاکیدکرد:

لزوم استفاده از ظرفیت کامل آب بندانها در آبزی پروری انزلی

نماینده مردم انزلی در مجلس با استفاده از ظرفیت کامل آب بندانها در آبزی پروری انزلی الزامی است،گفت: در حال حاضر در هفت دهنه از ۷۰ دهنه آب بندان این شهرستان آبزی پروری صورت می گیرد .
لزوم استفاده از ظرفیت کامل آب بندانها در آبزی پروری انزلی نماینده مردم انزلی در مجلس با استفاده از ظرفیت کامل آب بندانها در آبزی پروری انزلی الزامی است،گفت: در حال حاضر در هفت دهنه از ۷۰ دهنه آب بندان این شهرستان آبزی پروری صورت می گیرد . https://cdn.icana.ir/d/019/202006101081801556.jpg لزوم,,استفاده,از,ظرفیت,کامل,آب,بندانها,در,آبزی,پروری,انزلی Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، احمد دنیا مالی در جلسه شورای کشاورزی شهرستان بندرانزلی با بیان این که  باید از تمامی ظرفیت موجود استفاده کنیم افزود: با ماهی دار کردن آب بندان ها  می توانیم علاوه بر اشتغالزایی ، پروتئین مورد نیاز مردم منطقه را نیز تامین کنیم.

وی خاطرنشان کرد: لایروبی رودخانه ها از نگرانی‌های بخش کشاورزی است،  مزارع این شهرستان در فصل پرآبی دچار مشکل می‌شوند و بارندگی ها سموم و کود شیمیایی را وارد مزارع آبزی پروری کرده و به آبزیان تالاب خسارت می‌زند . 

وی با اشاره به این که  در صورت ارایه آموزش صحیح به کشاورزان از بروز بحران در بخش سوخت جلوگیری خواهد شد ،از جهاد کشاورزی خواست به کشاورزان آموزش های لازم جهت ثبت نام در سامانه سوخت ارائه شود .  

وی سپس از برق دار کردن چاههای آب در این شهرستان خبر داد و یاد آورشد : در بخش راندمان کشاورزی شهرستان بندرانزلی با وجود اینکه اراضی محدودی داشته و در شبکه پایین دست آب قرار دارد اما بهترین عملکرد را در واحد سطح داشته است . 

 نماینده مردم انزلی  در مجلس  با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت کامل آبندانها در آبزی پروری این شهرستان افزود  : در حال حاضر در هفت دهنه از ۷۰ دهنه آب بندان این شهرستان آبزی پروری صورت می گیرد ./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet