خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/04 14:56:58
سرویس سیاسی
رضازاده:

مجلس یازدهم با تفکر بسیجی به برطرف کردن مشکلات مردم می‌پردازد

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: با گذشت چهار دهه از انقلاب، تهدیدات و محدودیت‌های مختلفی علیه ملت ایران اجرایی شد اما تفکر بسیجی موجب شد تا از محدودیت‌ها عبور کنیم.
مجلس یازدهم با تفکر بسیجی به برطرف کردن مشکلات مردم می‌پردازد عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: با گذشت چهار دهه از انقلاب، تهدیدات و محدودیت‌های مختلفی علیه ملت ایران اجرایی شد اما تفکر بسیجی موجب شد تا از محدودیت‌ها عبور کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202007105471573276.jpg مجلس,یازدهم,با,تفکر,بسیجی,به,برطرف,کردن,مشکلات,مردم,می‌پردازد Icana

یعقوب رضازاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته بسیج، گفت: بسیج شجره طیبه الهی و یادگار امام خمینی (ره) است.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش آفرینی بسیج در حفظ آرمان های انقلاب طی چهار دهه گذشته، اظهار کرد: بسیج مردمی یکی از ظرفیت های انقلاب اسلامی ایران است.

وی با اشاره به اینکه تفکر بسیجی توانست در عرصه دفاع از میهن اسلامی نقش آفرینی کند، ادامه داد: اگر بسیج نبود، ایران اسلامی جایگاه کنونی را نداشت.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: همچنین بعد از دوران دفاع مقدس نیز تهدیدات و محدودیت‌های مختلفی در عرصه اقتصادی و غیره علیه ملت ایران اجرایی شد اما تفکر بسیجی موجب شد از محدودیت ها عبور کنیم و به خودکفایی برسیم.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس نیز تلاش می کنند با الگوگیری از تفکر بسیجی به موضوع تقنین و نظارت بر جسن اجرای قوانین بپردازند، خاطرنشان کرد: در این بین باید یادآور شد مجلس یازدهم نیز با روحیه بسیجی در حال فعالیت است تا بتواند مشکلات مردم را برطرف کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet