شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/04 14:34:16
سرویس اقتصادی
مفتح در تشریح نشست کمیسیون برنامه و بودجه؛

پیشنهادات متعدد نمایندگان درباره طرح برخی احکام اصلاح ساختار بودجه بررسی شد

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: در نشست امروز کمیسیون پیشنهادات متعدد نمایندگان نسبت به طرح برخی احکام اصلاح ساختار بودجه بررسی و اعمال شد.
پیشنهادات متعدد نمایندگان درباره طرح برخی احکام اصلاح ساختار بودجه بررسی شد سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: در نشست امروز کمیسیون پیشنهادات متعدد نمایندگان نسبت به طرح برخی احکام اصلاح ساختار بودجه بررسی و اعمال شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801102448847160.jpg پیشنهادات,متعدد,نمایندگان,درباره,طرح,برخی,احکام,اصلاح,ساختار,بودجه,بررسی,شد Icana

محمدمهدی مفتح سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوع خود گفت: نمایندگان مجلس با توجه به اهمیت طرح برخی احکام اصلاح ساختار بودجه و تاثیر آن بر سرنوشت کشور و مسایل اقتصادی، پیشنهادات بسیار گسترده‌ای را نسبت به این طرح ارائه کرده‌اند به نحوی که ما طی چهار جلسه گذشته در صحن علنی تنها توانسته‌ایم 4 بند از این طرح را پیش ببریم.

وی ادامه داد: براین اساس امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس این موضوع را در دستور کار خود قرار داد تا با بررسی پیشنهادات نمایندگان و دریافت نظرات اعضای کمیسیون، بتواند این طرح را در صحن علنی هرچه بهتر به نتیجه برساند.

مفتح تاکید کرد: البته ما در کمیسیون پیشنهادات مطروحه نسبت به بندهای 4 به بعد را که هنوز در صحن علنی مطرح نشده، بررسی می‌کنیم و تلاش داریم تا طبق آیین نامه داخلی مجلس و مشورت با اعضای کمیسیون بعد از جمع‌بندی بررسی کنیم که چگونه می‌توان از طریق آیین‌نامه این موارد را در تنظیم و تصویب نهایی طرح برخی احکام اصلاح ساختار بودجه در صحن علنی اعمال کنیم.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس بیان کرد: فردا بررسی طرح برخی احکام اصلاح ساختار بودجه در صحن علنی ادامه پیدا خواهد کرد و نمایندگان سعی دارند تا هرچه سریعتر مصوبه‌ای پخته و جامعی را برای لحاظ در لایحه بودجه سال 1400 به نتیجه برسانند./ 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet