خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/04 13:15:00
سرویس استان ها

واکنش نماینده مردم گرمسار به شائبه ها درباره طرح ایمنی گله ای

اردشیر مطهری نماینده ی مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی به اخباری درباره ی حمایت معاون مستعفی وزارت بهداشت از طرح ایمنی گله ای واکنش نشان داد.
واکنش نماینده مردم گرمسار به شائبه ها درباره طرح ایمنی گله ای اردشیر مطهری نماینده ی مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی به اخباری درباره ی حمایت معاون مستعفی وزارت بهداشت از طرح ایمنی گله ای واکنش نشان داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202011103008922266.jpg واکنش,نماینده,مردم,گرمسار,به,شائبه,ها,درباره,طرح,ایمنی,گله,ای Icana

 به گزارش  خبرگزاری  خانه ملت ،مطهری در این توییت نوشت:«گفته می شود آنکه رفت، طراح ایمنی گله ای بوده است. اما مهم تر این است که ببینیم کدام مقام عالی رتبه ی دولتی مجری این طرح شد و جلوی درخواست ها و پیشنهادات عالمانه ی مقامات وزارت بهداشت و روسای دانشگاه های علوم پزشکی و متخصصان ایستاد؟ باید موضوع برای مردم روشن شود.»

طرح ایمنی گله ای طرحی است که به موجب آن دولت از قرنطینه جلوگیری می کند تا همه ی مردم به کرونا مبتلا شوند، افرادی که از بیماری کرونا با سلامت عبور کنند برای چند ماه در برابر آن ایمن می شوند و هر کس که نتواند، فوت می کند.

گفته می شود معاون مستعفی وزارت بهداشت این طرح را مستقیما به روحانی داده بود و به همین دلیل روحانی هیچ گاه از طرح های محدود کننده ای که در کشورهای دیگر اجرایی می شدند، حمایت نکرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet