خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/04 17:29:00
سرویس استان ها
گودرزی:

ساماندهی پروژه فاضلاب شهر دورود  ضروری  است

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس بابیان اینکه  ساماندهی پروژه فاضلاب شهر دورود  ضروری  است، گفت: پروژه عظیم صنایع گهر در شهرستان دورود ۱۰ سال است در چنبره بروکراسی اداری است.
ساماندهی پروژه فاضلاب شهر دورود  ضروری  است نماینده مردم درود و ازنا در مجلس بابیان اینکه  ساماندهی پروژه فاضلاب شهر دورود  ضروری  است، گفت: پروژه عظیم صنایع گهر در شهرستان دورود ۱۰ سال است در چنبره بروکراسی اداری است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108181928549.jpg ساماندهی,پروژه,فاضلاب,شهر,دورود ,ضروری ,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین گودرزی درباره وضعیت پروژه فاضلاب شهر دورود گفت: علیرغم گذشت ۱۷ سال از شروع این پروژه و ۱۷ سال کسر فاضلاب بها از مردم، فاضلاب وسط شهر رها شده و متاسفانه بحران زیست محیطی ایجاد شده است. مدیر کل آبفا هم مصوبه شورای اداری استان را علیرغم تاکید استاندار تعمدا انجام نمی دهد که لوله گذاری تا انتهای شهر به عنوان کار موقت بود و است این در  حالی  که انتظارداریم وزیر   نیرو  هرچه سریعتر   برای ساماندهی مشکلات  مذکور ورود کند.

 نماینده  مردم درود و ازنادر مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: علیرغم این که ازنا در جوار اشتران کوه قرار دارد و منابع آبی  آن تا کویر ایران هم منتقل شده اما این شهر هنوز از آب چاه استفاده می‌کند ومتاسفانه  ۴ کیلومتر پایانی لوله گذاری نشده و از لوله‌های نامرغوب استفاده شده که باعث قطعی آب شرب این منطقه شده است و من تذکر می‌دهم که در سال جاری برای تامین اعتبار تسریع کنند.

 وی همچنین   یادآورشد:  متاسفانه با ۳۰۰ نفر نیروی خدماتی اداره کل آموزش و پرورش استان علیرغم گذشت دو ماه از شروع سال تحصیلی هنوز قرارداد بسته نشده و مشکل اساسی دارند.

 نماینده  مردم درود و از  نادر  مجلس یادآورشد: پروژه عظیم صنایع گهر در شهرستان دورود ۱۰ سال است در چنبره بروکراسی اداری بانک ملی برای واگذاری به سرمایه گذار جریان دارد بیش از ۷۰ سرمایه گذار در این چنبره گیر کرده‌اند و کنار رفتند. درخواست می‌کنم که از مدیر عامل بانک ملی بخواهند نظارت مستقیم بر آن داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet