خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/04 15:42:11
سرویس سیاسی
حدادی در تشریح نشست کمیسیون امور داخلی کشور:

قانون انتخابات مجلس به صورت جزئی اصلاح می‌شود

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس در تشریح نشست این کمیسیون گفت: با رأی مثبت نمایندگان ماده ۲۳۴ برای استانداری خوزستان اعمال و گزارشی از استنکاف از قانون آن ارائه خواهد شد.
قانون انتخابات مجلس به صورت جزئی اصلاح می‌شود سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس در تشریح نشست این کمیسیون گفت: با رأی مثبت نمایندگان ماده 234 برای استانداری خوزستان اعمال و گزارشی از استنکاف از قانون آن ارائه خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202011106481584603.jpg قانون,انتخابات,مجلس,به,صورت,جزئی,اصلاح,می‌شود Icana

علی حدادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز(سه شنبه، چهارم آذرماه) کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح اصلاح انتخابات مجلس که جهت رفع ایرادات شورای نگهبان و با حضور محمد دهقانی نقندر بررسی شد، گفت: در این جلسه درباره کلیات طرح که در مجلس دهم تدوین شده بود بحث و بررسی صورت گرفت.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز مورد بررسی قرار گرفت و نماینده شورای نگهبان، وزارت کشور و مرکز پژوهش های مجلس نیز در این خصوص نظرات خود را ارائه کردند.

وی افزود: قانون انتخابات ریاست جمهوری درباره برخی موارد کلی گویی کرده است که نمایندگان تلاش دارند با اصلاح آن، جزئیات را مد نظر قرار دهند و مصادیق و معیارهای برگزاری انتخابات موسّع باشد.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به دستورکار بعدی کمیسیون درباره بررسی درخواست ماده 234 آیین نامه (مصداق استنکاف از قانون) از سوی سیدمحمد مولوی خاطرنشان کرد: نماینده آبادان درباره عملکرد استانداری خوزستان خواستار اعمال ماده 234 شد که این موضوع در کمیسیون بررسی شد و رأی آورد که به هیأت رئیسه مجلس خواهد رفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet