هدر موبایل
1399/09/05 08:42:00
سرویس استان ها
رضازاده مطرح کرد:

لزوم تقویت امکانات و تجهیزات پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سلماس

نماینده مردم سلماس در مجلس بر لزوم تقویت امکانات و تجهیزات پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سلماس با توجه به هم مرز بودن با کشور همسایه، ترکیه تاکید کرد.
لزوم تقویت امکانات و تجهیزات پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سلماس نماینده مردم سلماس در مجلس بر لزوم تقویت امکانات و تجهیزات پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سلماس با توجه به هم مرز بودن با کشور همسایه، ترکیه تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007105471573276.jpg لزوم,تقویت,امکانات,و,تجهیزات,پلیس,مبارزه,با,مواد,مخدر,شهرستان,سلماس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، یعقوب رضازاده، نماینده مردم سلماس و عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی با سردار اسکندر مومنی، دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در خصوص تقویت امکانات و تجهیزات پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سلماس با توجه به هم مرز بودن با کشور همسایه، ترکیه و همچنین راهکار های مقابله با آسیب های اجتماعی و معضل اعتیاد بحث و تبادل نظر نمود.

اسکندر مومنی در ادامه با تقدیر و تشکر از عملکرد پلیس مبارزه با مواد مخدر سلماس، با درخواست امکانات و تجهیزات نماینده ی محترم سلماس ضمن موافقت، یک دستگاه خودروی شاسی بلند(تویوتا لندکروزر) و یک میلیارد ریال اعتبار برای تقویت زیر ساخت ها و افزایش امکانات پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سلماس اختصاص داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet