شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/04 15:52:51
سرویس سیاسی
کعب عمیر:

دولتمردان دفاع از حقوق کارگران شرکت هفت تپه را «توهین» تلقی می‌کنند

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی گفت: باید پرسیده شود که کدام بخش از دفاع حقوق کارگران شرکت هفت تپه توهین تلقی شده است؟
دولتمردان دفاع از حقوق کارگران شرکت هفت تپه را «توهین» تلقی می‌کنند نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی گفت: باید پرسیده شود که کدام بخش از دفاع حقوق کارگران شرکت هفت تپه توهین تلقی شده است؟ https://cdn.icana.ir/d/019/202005103996297164.jpg دولتمردان,دفاع,از,حقوق,کارگران,شرکت,هفت,تپه,را,«توهین»,تلقی,می‌کنند Icana

محمد کعب عمیر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اقدام عجیب دولت مبنی بر اینکه اظهارات  برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی را توهین تلقی کرده است، اظهار کرد: در نطق خرداد ماه سال جاری خطاب به رئیس جمهوری اعلام کرده‌ام که چرا شرکت نیشکر هفت تپه بدون کار کارشناسی به بخش خصوصی واگذار شده و قطعا مطرح شدن چنین موضوعی برای حمایت از قشر کارگران شرکت مذکور بوده است.

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی افزود: کارگران شرکت هفت تپه می‌بایست برای دریافت حقوق به حق خود متوسل به اعتراض می‌شدند که دلیل اصلی هم این بوده که مدیریت شرکت هفت تپه از اهلیت کافی برخوردار نبوده و تبعاتی را برای کشور ایجاد می‌کرد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آیا دفاع از حقوق کشور به ویژه استان خوزستان، مردم حوزه انتخابیه‌ام و قشر کارگر توهین به رئیس جمهور تلقی می‌شود؟

کعب عمیر اظهار کرد: آقای رئیس جمهور باید متوجه باشند که هیچ‌گونه توهینی صورت نپذیرفته است و فقط قصد دفاع ازحقوق مردم شهرستان و کارگران هفت تپه را داشته‌ام و البته برای گرفتن حق کارگران هم کوتاه نخواهم آمد ./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet