اربعین حسینی
1399/09/06 15:55:00
سرویس اجتماعی
لاجوردی در واکنش به نامه دولت به مجلس:

تذکر، سئوال و استیضاح از حقوق نمایندگان است

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه تذکر، سئوال و استیضاح بر اساس قانون ابزارهای نظارتی نمایندگان مجلس است، رویه مجلس یازدهم را نظارت جدی در عین تعامل برای حل مشکلات مردم خواند.
تذکر، سئوال و استیضاح از حقوق نمایندگان است نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه تذکر، سئوال و استیضاح بر اساس قانون ابزارهای نظارتی نمایندگان مجلس است، رویه مجلس یازدهم را نظارت جدی در عین تعامل برای حل مشکلات مردم خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101763010031.jpg تذکر،,سئوال,و,استیضاح,از,حقوق,نمایندگان,است Icana

زهره سادات لاجوردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به اقدام عجیب دولت که طی نامه‌ای به مجلس اظهارات برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی را توهین تلقی کرده است، اظهار کرد: رویه مجلس یازدهم از ابتدای شروع به کار خود تعامل و همکاری با دولت برای حل مشکلات مردم بوده است لذا رویارویی با دولت به هیچ عنوان منش مجلس یازدهم نیست.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته نظارت جدی بر حوزه‌های مختلف وجود دارد و یکی از ابزارهای مهم نظارتی بر اساس متن صریح قانون، تذکر، سئوال و استیضاح است.

وی افزود: متأسفانه امروز با دولتی مواجه هستیم که در این شرایط سخت اقتصادی وظایف تعریف شده خود را به درستی انجام نمی‌دهد و شرایط معیشیتی برای مردمی که نجیبانه گذران زندگی می‌کنند، بسیار سخت شده است و مجلس نیز چیزی جز عمل به وظیفه از دولت نخواسته است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این تذکرات نه تنها بی احترامی به دولت نبوده است بلکه ضمن حفظ احترام کامل از دولت درخواست داشتیم که وضعیت معیشتی مردم را بهبود بخشد لذا در این شرایط سخت هر قوه باید به وظایف خود عمل کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet