خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/04 17:35:02
سرویس اجتماعی
شجاعی علی آبادی:

دولت به جای نامه‌نگاری‌های بیهوده کارآمدی خود را ارتقا دهد/ مجلس با قدرت و قوت از حق مردم دفاع می کند

نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه تذکرات نمایندگان به دلیل حجم وسیع مشکلات و مسائل مردم است، گفت: دولت به جای نامه‌نگاری‌های بیهوده کارآمدی خود را ارتقا دهد.
دولت به جای نامه‌نگاری‌های بیهوده کارآمدی خود را ارتقا دهد/ مجلس با قدرت و قوت از حق مردم دفاع می کند نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه تذکرات نمایندگان به دلیل حجم وسیع مشکلات و مسائل مردم است، گفت: دولت به جای نامه‌نگاری‌های بیهوده کارآمدی خود را ارتقا دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105567484603.jpg دولت,به,جای,نامه‌نگاری‌های,بیهوده,کارآمدی,خود,را,ارتقا,دهد/,مجلس,با,قدرت,و,قوت,از,حق,مردم,دفاع,می,کند Icana

حسن شجاعی علی آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملتدر واکنش به اقدام عجیب دولت که طی نامه‌ای به مجلس اظهارات برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی را توهین تلقی کرده است، اظهار کرد: متأسفانه امروز شاهد مجموعه‌ای از ناکارآمدی‌ها از جانب دولت و شخص آقای رئیس جمهور هستیم که زندگی مردم را به شدت تحت تأثیر قرار داده است.

نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تذکرات و اظهارات نمایندگان به هیچ عنوان با اغراض سیاسی نبوده است، افزود: بخش مهمی از این تذکرات ناشی از ضعف عملکرد بخش‌‎های مختلف دولت از جمله شخص آقای رئیس جمهور است.

مردم از نمایندگان خود توقع دارند که مشکلات آن‌ها را به گوش دولتمردان برسانند

وی با بیان اینکه مردم از نمایندگان خود توقع به جا و به حق دارند که مشکلات آن‌ها را به گوش دولتمردان برسانند، ادامه داد: برای نمونه از چندین ماه قبل در زمینه افزایش قیمت مرغ به مسئولان تذکرات جدی داده شد که اگر با همین رویه ادامه دهیم قیمت مرغ به فلک می‌کشد ولی گوش شنوایی برای آن وجود نداشت و قیمت آن اینچنین به 35 هزار تومان رسید.

شجاعی علی آبادی اظهار کرد: همچنین شاهدیم که تعامل مثبتی از جانب رئیس جمهور کشور با مجلس وجود ندارد و ایشان حتی در یک جلسه نشست مجلس هم حضور نیافته است؛ بنابراین مجلس با چنین اظهارات و اقداماتی از حق مردم کوتاه نمی‌آید و با قدرت و قوت از حق مردم دفاع خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: این تذکرات توهین تلقی نمی‌شود و بهتر است دولت به جای این نامه نگاری‌ها  کارآمدی خود را ارتقا دهد.

نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی یادآور شد: قطعا در صورتی که کارآمدی دولت ارتقا یابد از حجم تذکرات نیز کاسته می‌شود و بهتر است دولت به جای ارسال این نامه ها، گزارش عملکرد و کارآمدی خود را به مجلس ارائه کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet