خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/04 16:19:32
سرویس سیاسی
محمودی در تشریح نشست کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس:

نحوه عضویت نمایندگان جدیدالورود به مجلس در کمیسیون‌ها مشخص شد

سخنگوی کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس از اصلاح قانون آیین نامه داخلی مجلس برای عضویت نمایندگان ورودی انتخابات دور دوم به مجلس در کمیسیون‌های تخصصی خبر داد.
نحوه عضویت نمایندگان جدیدالورود به مجلس در کمیسیون‌ها مشخص شد سخنگوی کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس از اصلاح قانون آیین نامه داخلی مجلس برای عضویت نمایندگان ورودی انتخابات دور دوم به مجلس در کمیسیون‌های تخصصی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202011109803934276.jpg نحوه,عضویت,نمایندگان,جدیدالورود,به,مجلس,در,کمیسیون‌ها,مشخص,شد Icana

سمیه محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره دستورکار امروز (سه شنبه، چهارم آذرماه) کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی طرح دو فوریتی الحاق یک تبصره به ماده 38 قانون آیین نامه داخلی، گفت: این طرح ناظر به نحوه عضویت نمایندگانی است که در دور دوم انتخابات مجلس وارد قوه مقننه شده و از عضویت در کمیسیون های تخصصی باز مانده اند.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر سقف بسیاری از کمیسیون‌های تخصصی تکمیل و طبق قانون امکان ورود نماینده جدید به آن وجود نداشت، یادآور شد: بر این اساس نمایندگان جدیدالورود می توانند به شرط کسب امتیازی بالاتر از آخرین عضو کمیسیون تخصصی مد نظر خود، به عضویت این کمیسیون درآیند.

سخنگوی کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: بر اساس این اصلاحیه، 2 نفر به سقف تعداد اعضای هر کمیسیون اضافه شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet