هدر موبایل
1399/09/05 15:35:48
سرویس سیاسی
مرادی:

موضع گیری دولت در مقابل تذکر نمایندگان به دلیل ضعف در عملکرد دستگاه‌های اجرایی است

عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اینکه نمایندگان طبق وظیفه قانونی تذکر می‌دهند، گفت: دولت در مقابل به دلیل ضعف در عملکرد دستگاه‌های اجرایی در مقابل تذکر نمایندگان موضع‌گیری می‌کند.
موضع گیری دولت در مقابل تذکر نمایندگان به دلیل ضعف در عملکرد دستگاه‌های اجرایی است عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اینکه نمایندگان طبق وظیفه قانونی تذکر می‌دهند، گفت: دولت در مقابل به دلیل ضعف در عملکرد دستگاه‌های اجرایی در مقابل تذکر نمایندگان موضع‌گیری می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104426154917.jpg موضع,گیری,دولت,در,مقابل,تذکر,نمایندگان,به,دلیل,ضعف,در,عملکرد,دستگاه‌های,اجرایی,است Icana

احمد مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به شکایت دولت از برخی نمایندگان به دلیل انتقاد از عملکرد دولت، گفت: رفتار منفعلانه دولت نسبت به مشکلات اقتصادی، معیشتی، اشتغال و بیکاری مردم به اوج خود رسیده است. در قشم مردم با مشکلات فراوان زندگی می‌کنند و انتظار خدمت از دولت دارند لذا بر هیمن اساس به عنوان نماینده مردم قشم در صحن علنی خطاب به رئیس‌جمهور تذکری را عنوان کردم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود: من به عنوان نماینده این مردم حق دارم که موضوعات آنها را از دولت پیگیری کنم و طبق وظیفه قانونی خود باید اشکالات را به بالاترین مسئول اجرای کشور تذکر دهم.

وی با تاکید بر اینکه نمایندگان در چارچوب وظیفه قانونی خود تذکر و اخطار می‌دهند، تصریح کرد: ضعف در اکثر دستگاه‌های دولتی مشهود است و دولت و رئیس جمهور هم به همین دلیل در مقابل تذکرات و اخطار نمایندگان موضع گیری می‌کنند.

نماینده مردم بندرعباس ،قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر یادآور شد: ما با توجه به مسائل مردم قشم موضوع تحقیق و تفحص از منطقه آزاد را مطرح کردیم، این  طرح در صحن و کمیسیون تخصصی مربوطه رأی آورده لذا به زودی اعضای گروه تحقیق و تفحص مشخص و اعلام می‌شود و با رصد و پیگیری ها، مشکلات مردم و نواقص مسئولان اجرایی روشن می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet