شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/04 16:17:50
سرویس اجتماعی
رئیسی:

تذکرات و نطق‌های نمایندگان در رابطه با رفع مشکلات مردم به مذاق دولت خوش نمی‌آید

نماینده مردم میناب در مجلس توهین خواندن بخشی از تذکرات و نطق نمایندگان توسط دولت را در شرایط فعلی به هیچ وجه به صلاح ندانست و گفت: دولت به جای پرداختن به چنین موضوعاتی به محتوای تذکرات توجه کند و تمامی هم و غم خود را بر روی رفع مشکلات مردم بگذارد.
تذکرات و نطق‌های نمایندگان در رابطه با رفع مشکلات مردم به مذاق دولت خوش نمی‌آید نماینده مردم میناب در مجلس توهین خواندن بخشی از تذکرات و نطق نمایندگان توسط دولت را در شرایط فعلی به هیچ وجه به صلاح ندانست و گفت: دولت به جای پرداختن به چنین موضوعاتی به محتوای تذکرات توجه کند و تمامی هم و غم خود را بر روی رفع مشکلات مردم بگذارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202008101280651895.jpg تذکرات,و,نطق‌های,نمایندگان,در,رابطه,با,رفع,مشکلات,مردم,به,مذاق,دولت,خوش,نمی‌آید Icana

حسین رئیسی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به توهین خواندن بخشی از تذکرات و نطق نمایندگان توسط دولت، گفت: ما به خود اجازه نمی‌دهیم نه تنها به رئیس جمهور بلکه به یک فرد عادی هم اهانت کنیم اما در راستای تحقق خواسته‌ها، مطالبات و احقاق حق مردم گامی ممکن است برخی تذکرات به مذاق برخی خوش نیاید.

نماینده مردم میناب و رودان، جاسک،  سیریک و بشاگرد در مجلس شورای اسلامی افزود: اینکه تذکرات ما به مذاق برخی خوش نیاید باعث نمی‌شود که ما از وظیفه قانونی خودمان و سوگندی که در برابر ملت خوردیم کوتاه بیاییم و مشکلات مردم را مطرح نکنیم.

وی ادامه داد: پرداختن به چنین مباحثی از سوی دفتر رئیس جمهور آن هم در شرایط فعلی به صلاح نیست و می‌طلبد دولت به جای پرداختن به چنین موضوعاتی به محتوای تذکرات توجه کند و تمامی هم و غم خود را بر روی رفع مشکلات مردم بگذارد.

توجه دولت به تذکرات نمایندگان منجر به رفع مشکلات مردم می‌شود

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی دغدغه نمایندگان را رفع مشکلات اقتصادی مردم دانست و گفت: اگر دولت به تذکرات نمایندگان مجلس توجه کند به طور قطع رضایت مردم را بیشتر می‌تواند جلب کند.

رئیسی یادآور شد: تذکر یکی از سازوکارهای قانونی  بوده که در قانون اساسی جزو اختیارات نمایندگان مجلس است و باید در زمانی که مسئولان اجرایی به وظایف خود عمل نمی‌کنند به آنها تذکر دهند.

عضو فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس یازدهم افزود: در این رابطه نیاز است دفتر رئیس جمهور عملکردشان را در حوزه مسکن در قالب گزارشی به مردم ارائه کند تا مردم بدانند چه میزان مسکن در دولت‌های یازدهم و دوازدهم در حوزه روستایی و شهری ساخته شد؛ مردم فراموش نکرده‌اند عباس آخوندی وزیر مستعفی وزارت راه و شهرسازی دولت یازدهم و دوازدهم در آخرین روزهای فعالیت خود افتخار کردند که در طول دوران خدمتم در وزارتخانه حتی یک واحد مسکونی را نساخته ام./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet