خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/07 11:10:00
سرویس فرهنگی
فلاحی در واکنش به نامه دولت به مجلس:

امروز مردم از دولت و رئیس جمهور کار می‌‎خواهند نه نامه‌نگاری و شکایت‌بازی

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با بیان اینکه مجلس با اقدامات حاشیه ساز دولت درگیر حواشی نخواهد شد، گفت: امروز مردم از دولت و رئیس جمهور نه نامه‌نگاری و شکایت‌بازی بلکه کار می‌‎خواهند.
امروز مردم از دولت و رئیس جمهور کار می‌‎خواهند نه نامه‌نگاری و شکایت‌بازی سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با بیان اینکه مجلس با اقدامات حاشیه ساز دولت درگیر حواشی نخواهد شد، گفت: امروز مردم از دولت و رئیس جمهور نه نامه‌نگاری و شکایت‌بازی بلکه کار می‌‎خواهند. https://cdn.icana.ir/d/019/202007107382202424.jpg امروز,مردم,از,دولت,و,رئیس,جمهور,کار,می‌‎خواهند,نه,نامه‌نگاری,و,شکایت‌بازی Icana

احمدحسین فلاحی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت  در واکنش به اقدام عجیب دولت که طی نامه‌ای به مجلس اظهارات برخی از نمایندگان را توهین تلقی کرده است، اظهار کرد: رئیس جمهور به جای اینکه مجلس را گرفتار حواشی بی‌فایده کند، باید به مشکلات مردم بپردازد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با استناد به اصول مختلف قانون اساسی، تصریح کرد: وظیفه رئیس جمهور و دولت رسیدگی به وضع معیشتی مردم است. امروز بازار به شدت افسارگسیخته است و رئیس جمهور به عنوان کسی مسئول تنظیم بازار بوده باید پاسخگو باشد.

وی با اشاره به شعارهای انتخاباتی آقای روحانی که وعده ثبات و رونق اقتصادی داده می‎‌شد، گفت: امروز بدترین وضعیت ممکن بر اقتصاد کشور حاکم شده و رئیس جمهور  باید به جای حاشیه پردازی وظیفه خود را انجام دهد.

فلاحی با یادآوری اینکه مسیر قانونی برای روی ریل آوردن دولت و رئیس جمهور وجود دارد که مجلس می‌تواند از آن استفاده کند، تأکید کرد: اما امروز مردم از دولت و رئیس جمهور کار می‌‎خواهند نه نامه‌نگاری و شکایت بازی.

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس یادآور شد: مجلس از مسیر اصلی خود دور نخواهد شد و هیچ یک از این اقدامات مجلس را به حاشیه نخواهد برد و مجلس به سوگند خود در برابر قانون اساسی پایبند خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet