شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/05 11:08:47
سرویس اجتماعی
پژمان‌فر:

دولت در مورد عدم اجرای قوانین فرار رو به جلو نکند

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: متاسفانه امروز با دولتی مواجه هستیم که در مقایسه با دولت‌های دیگر حد و مرزی در تخلفات نسبت به مسائل قانونی ندارد.
دولت در مورد عدم اجرای قوانین فرار رو به جلو نکند رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: متاسفانه امروز با دولتی مواجه هستیم که در مقایسه با دولت‌های دیگر حد و مرزی در تخلفات نسبت به مسائل قانونی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201610101279218664.jpg دولت,در,مورد,عدم,اجرای,قوانین,فرار,رو,به,جلو,نکند Icana

نصراله پژمان فر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به توهین خواندن بخشی از تذکرات و نطق‌های نمایندگان توسط دولت، گفت: وظیفه نمایندگان این است که در صیانت از اجرای قوانین تلاش کنند و یکی از قوانین گزارشاتی است که تکلیف قانونی دارد و دولت باید در مورد آنها به طور سالانه به مجلس گزارش دهد اما متاسفانه این کار را انجام نداده است.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی افزود: اینکه دولت در قبال این مسائل فرار به جلو می‌کند و گزارش نمی‌دهد و از سویی تذکرات را توهین به رئیس جمهور تلقی می‌کند به هیچ وجه منطقی نیست.

وی یادآور شد: به عنوان مثال برخورد پلیس با راننده مختلف وظیفه قانونی او است و باید با متخلفان برخورد کند و در این رابطه به مجلس هم اجازه سوال، استیضاح و تذکر داده شده تا بتواند از عدم اجرای قانون و تخلفات صورت گرفته جلوگیری کند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس یازدهم افزود: متاسفانه امروز با دولتی مواجه هستیم که در مقایسه با دولت‌های دیگر حد و مرزی در تخلفات نسبت به مسائل قانونی برای خود رعایت نکرده و این موضوع قابل اثبات هم است و مستندات آن را مردم کوچه و بازار هم به صورت کامل تایید می‌کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet