شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/06 11:18:30
سرویس سیاسی
صباغیان با اشاره به نامه عجیب دولت به مجلس:

تذکرات نمایندگان به رئیس جمهور «توهین» تلقی شده است

نماینده مردم مهریز، بهاباد، بافق، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر در سال‌های اخیر مجلس شورای اسلامی به عملکرد نامناسب رئیس جمهور واکنش نشان می‌داد در حال حاضر تذکرات نمایندگان را توهین تلقی نمی‌کردند.
تذکرات نمایندگان به رئیس جمهور «توهین» تلقی شده است نماینده مردم مهریز، بهاباد، بافق، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر در سال‌های اخیر مجلس شورای اسلامی به عملکرد نامناسب رئیس جمهور واکنش نشان می‌داد در حال حاضر تذکرات نمایندگان را توهین تلقی نمی‌کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201904102865893779.jpg تذکرات,نمایندگان,به,رئیس,جمهور,«توهین»,تلقی,شده,است Icana

محمد رضا صباغیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اقدام عجیب دولت مبنی بر اینکه اظهارات  برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی را توهین تلقی کرده است، اظهار کرد: اگر تذکر اینجانب به رئیس جمهوری توهین محسوب می‌شود؛ بنابراین باید به آقای رئیس جمهور اذعان کرد که نظارتی بر شما نیست هر کاری دلتان می‌خواهد انجام دهید.

نماینده مردم مهریز، ابرکوه، بافق، بهاباد و خاتم در مجلس شورای اسلامی افزود: قانونگذاری و نظارت از وظایف مجلس شورای اسلامی است و حتی می‌توانند از رئیس جمهور طرح سوال و یا اینکه آن را استیضاح کنند.

وی اظهار کرد: به دلیل اینکه در سال‌های گذشته هیچ عکس‌العملی نسبت به عملکرد رئیس جمهور وجود نداشته است در حال حاضر حق قانونی نمایندگان برای رئیس جمهور توهین تلقی می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر مجلس شورای اسلامی  در سال‌های  اخیروظیفه قانونی خود را به درستی انجام می‌داد و سالی چند بار رئیس جمهوری را به مجلس می‌کشاند و از او در خصوص مسائلی همچون گرانی‌ها، قاچاق کالا و امثالهم طرح سوال می‌کرد و در زمان مناسب هم تصمیم می‌گرفت این اظهارت را مطرح نمی‌کردند و تذکرات و نطق‌های نمایندگان توهین محسوب نمی‌شدند فلذا در حال حاضر مجلس شورای اسلامی به آقای رئیس جمهوری گفته بالای چشم شما ابروست ناراحت شدند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet