هدر موبایل
1399/09/05 12:51:00
سرویس استان ها
محبی نجم آبادی:

لزوم تاسیس شعبه بانک سپه در شهرستان های خوشاب و منطقه روداب

ماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، داورزن، خوشاب و ششتمد در مجلس بر لزوم تاسیس شعبه بانک سپه در شهرستان های خوشاب و منطقه روداب تاکید کرد.
لزوم تاسیس شعبه بانک سپه در شهرستان های خوشاب و منطقه روداب ماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، داورزن، خوشاب و ششتمد در مجلس بر لزوم تاسیس شعبه بانک سپه در شهرستان های خوشاب و منطقه روداب تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202011108813481501.jpg لزوم,تاسیس,شعبه,بانک,سپه,در,شهرستان,های,خوشاب,و,منطقه,روداب Icana

به گزارش خبرگزاری  خانه ملت، بهروز محبی نجم آبادی ، نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، داورزن، خوشاب و ششتمد و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی با محمدکاظم چقازردی مدیرعامل بانک سپه دیدار و گفت‌ و گو کرد.

 براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این دیدار بر تاسیس شعبه بانک سپه در شهرستان های خوشاب و منطقه روداب تاکید کرد.

وی در این دیدار ضمن اشاره به توانمندی‌های شهرستان خوشاب افزود: با توجه به اینکه شهرستان خوشاب دومین شهرستان استان در تولید  پسته می‌باشد لیکن تنها دارای یک بانک کشاورزی می باشد که این موضوع برخی مشکلات را برای  کشاورزان و  مردم ایجاد کرده است.

گفتنی است؛ در ادامه این دیدار دکتر چقازردی برای حمایت از  صنایع کوچک توجیه دار در شهرستان‌های حوزه انتخابیه نمایندگان غرب خراسان رضوی قول مساعد داد.

شایان ذکر است؛مدیر عامل  بانک سپه افزود : آمادگی داریم با پرداخت  تسهیلات از  طرح هایی که نیاز به  سرمایه در گردش دارند حمایت کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet