شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/05 09:21:48
سرویس اجتماعی
الهیان در نشست فراکسیون سازمان‎‌‌های مردم نهاد مجلس مطرح کرد

ضرورت تسریع روند تدوین طرح قانونمند کردن فعالیت سازمان‌های مردم نهاد

رییس فراکسیون سازمان‌های مردم نهاد مجلس، در نشست این فراکسیون بر ضرورت تسریع روند تدوین طرحی برای قانونمند کردن فعالیت سازمان‌های مردم نهاد تاکید کرد.
ضرورت تسریع روند تدوین طرح قانونمند کردن فعالیت سازمان‌های مردم نهاد رییس فراکسیون سازمان‌های مردم نهاد مجلس، در نشست این فراکسیون بر ضرورت تسریع روند تدوین طرحی برای قانونمند کردن فعالیت سازمان‌های مردم نهاد تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202011104481044561.jpg ضرورت,تسریع,روند,تدوین,طرح,قانونمند,کردن,فعالیت,سازمان‌های,مردم,نهاد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، هشتمین نشست فراکسیون سازمان‌های مردم نهاد مجلس شورای اسلامی عصر روز سه‌شنبه(چهارم آذرماه) به ریاست زهره الهیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس برگزار شد.

در این نشست مهدی طغیانی عضو این فراکسیون و نماینده مردم اصفهان در مجلس، زهرا عابدینی معاون مشارکت‌های اجتماعی سازمان امور اجتماعی وزارت کشور و جمعی از اعضای شورای مشورتی حضور داشتند.

در ابتدای این نشست الهیان ضمن بیان اهمیت نقش و جایگاه سازمان‌های مردم نهاد خواستار تسریع روند تدوین طرحی برای قانونمند کردن فعالیت سازمان‌های مردم نهاد شد و افزود: در کشور ما خیلی از گروه‌ها همچون گروه‌های جهادی و کانون‌های مساجد فعالیت دارند که ماهیت مردم نهاد دارند، لذا در تدوین این طرح باید بتوانیم با یک نگاه جامع و کامل همه گروه‌ها را در چتر حمایت و نظارت قانون بیاوریم.

در ادامه این نشست طغیانی به تشریح چارچوب‌ها و اهداف مدنظر پیش‌نویس قانون سازمان‌های مردم نهاد اشاره کرده و در این رابطه توضیحاتی را ارائه داد.

همچنین در این نشست عابدینی معاون مشارکت‌های اجتماعی سازمان امور اجتماعی وزارت کشور نیز توضیحاتی را پیرامون جزییات لایحه تدوین شده در دولت در خصوص سازمان‌های مردم نهاد ارائه کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet