خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/05 09:47:33
سرویس صحن

تنفس نیم ساعته مجلس/ توصیه رئیس مجلس به نمایندگان درباره حضور در حوزه‌های انتخابیه

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام زمان تنفس صحن علنی مجلس با اشاره به شراط کرونایی به نمایندگان توصیه کرد که آخر هفته به حوزه های انتخابیه نروند.
تنفس نیم ساعته مجلس/ توصیه رئیس مجلس به نمایندگان درباره حضور در حوزه‌های انتخابیه رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام زمان تنفس صحن علنی مجلس با اشاره به شراط کرونایی به نمایندگان توصیه کرد که آخر هفته به حوزه های انتخابیه نروند. https://cdn.icana.ir/d/019/202011100981436719.jpg تنفس,نیم,ساعته,مجلس/,توصیه,رئیس,مجلس,به,نمایندگان,درباره,حضور,در,حوزه‌های,انتخابیه Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدباقر قالیباف در نشست علنی امروز (چهارشنبه 5 آذر) مجلس شورای اسلامی  گفت: یک ساعت و نیم از آغاز جلسه علنی گذشته است، براساس پروتکل های بهداشتی نیم ساعت تنفس اعلام می کنیم و رأس ساعت 10 ادامه جلسه آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: براساس شرایط کرونایی قرار بر این است که همکاران دو روز آخر هفته را در تهران بمانند و به حوزه های انتخابیه نروند، این نکته را یادآوری کردم تا اگر دوستان وعده یا قراری دارند، برنامه خود را بدانند.

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: البته نمایندگانی که کار اضطراری دارند، می توانند با هماهنگی ناظران در حوزه های انتخابیه حاضر شوند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet