شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/05 10:38:00
سرویس استان ها
خدابخشی در واکنش به حادثه مرگ دختر ۱۸ ساله زز و ماهرویی؛

وزرای راه و جهاد پاسخگوی محرومیت مناطق صعب العبور الیگودرز باشد/ پیگیر این موضوع در مجلس هستم

نماینده مردم الیگودرز در مجلس گفت: متاسفانه هنوز هم تعداد زیادی از روستاهای شهرستان الیگودرز از راه دسترسی محروم هستند که در نتیجه کم توجهی وزارت راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی باید شاهد تبعات ناشی از این معضل باشیم.
وزرای راه و جهاد پاسخگوی محرومیت مناطق صعب العبور الیگودرز باشد/ پیگیر این موضوع در مجلس هستم نماینده مردم الیگودرز در مجلس گفت: متاسفانه هنوز هم تعداد زیادی از روستاهای شهرستان الیگودرز از راه دسترسی محروم هستند که در نتیجه کم توجهی وزارت راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی باید شاهد تبعات ناشی از این معضل باشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202011101860390807.jpg وزرای,راه,و,جهاد,پاسخگوی,محرومیت,مناطق,صعب,العبور,الیگودرز,باشد/,پیگیر,این,موضوع,در,مجلس,هستم Icana

محمد خدابخشی نماینده مردم الیگودرز در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به حادثه فوت دختر ۱۸ ساله ساکن روستای شیخ ویر بخش زز و ماهرو گفت: متاسفانه هنوز هم تعداد زیادی از روستاهای شهرستان الیگودرز از راه دسترسی محروم هستند که در نتیجه این کم توجهی وزارت راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی، باید شاهد تبعات ناشی این معضل باشیم.

وی ضمن تسلیت این حادثه ناگوار افزود: در بروز اینگونه حوادث اگر راه دسترسی وجود داشته باشد، احتمال مرگ و میر کاهش می یابد.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به عملکرد مثبت اورژانس هوایی الیگودرز در نجات جان بیماران مناطق صعب العبور اظهار کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته درباره این حادثه، متاسفانه بدلیل وزش شدید باد امکان پرواز برای بالگرد وجود نداشته است.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس در خصوص نبود پزشک در درمانگاه مرگسر نیز گفت: با توجه به اینکه حوزه درمانی این منطقه به سپید دشت واگذار شده است، مسوولان استان باید پاسخگوی علت نبود پزشک در درمانگاه باشند. قطعا پیگیر این موضوع از طریق مجلس شورای اسلامی خواهم بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet