هدر موبایل
1399/09/05 13:23:00
سرویس استان ها
آقاجری عنوان کرد:

جاده‌های بین شهری و روستایی بندر ماهشهر، به جاده‌های مرگ تبدیل شده‌‌اند

نماینده مردم بندر ماهشهر، هندیجان، امیدیه و بندر امام خمینی (ره) گفت: جاده‌های بین شهری و روستایی بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان خطرساز و به جاده‌های مرگ تبدیل شده‌‌اند، وزیر راه در این رابطه چاره‌اندیشی کند.
جاده‌های بین شهری و روستایی بندر ماهشهر، به جاده‌های مرگ تبدیل شده‌‌اند نماینده مردم بندر ماهشهر، هندیجان، امیدیه و بندر امام خمینی (ره) گفت: جاده‌های بین شهری و روستایی بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان خطرساز و به جاده‌های مرگ تبدیل شده‌‌اند، وزیر راه در این رابطه چاره‌اندیشی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202008109532246118.jpg جاده‌های,بین,شهری,و,روستایی,بندر,ماهشهر،,به,جاده‌های,مرگ,تبدیل,شده‌‌اند Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت  حبیب آقاجری خواستار ورود  وزیر راه برای  رفع وضعیت نامناسب  جاده‌های بین شهری بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان شد.

نماینده مردم بندر ماهشهر، هندیجان، امیدیه و بندر امام خمینی (ره)  تصریح کرد:جاده‌های بین شهری و روستایی بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان خطرساز و به جاده‌های مرگ تبدیل شده‌‌اند، وزیر راه در این رابطه چاره‌اندیشی کند. 

حبیب آقاجری با اشاره به طرح سوال اخیر از وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: جاده‌های بین شهری و روستایی حوزه انتخابیه در شرایط بسیار نامناسبی قرار دارند، در رابطه با این موضوع اخیرا از وزیر راه‌و‌شهرسازی طرح سوال شده است.

وی افزود: این جاده‌ها از کم‌ترین امکانات از جمله علائم راهنمایی و رانندگی و خط‌کشی بی‌بهره‌اند و مدت زیادی است مورد تعمیر و بهسازی قرار نگرفته و تردد در این جاده‌ها خطرساز شده است.

نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام خمینی (ره) در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: جاده‌های بین روستایی بندر ماهشهر با ۶۵ روستا، امیدیه به همین تعداد و هندیجان بیش از این تعداد و همچنین مسیر امیدیه به دیلم و امیدیه به سرانجام به دنبال سوانح رانندگی مکرر به جاده‌های مرگ تبدیل شده‌اند.

آقاجری در پایان عنوان کرد: وزیر راه‌ و‌ شهرسازی چرا تاکنون برای بهسازی جاده‌های بین شهری و روستایی حوزه انتخابیه‌ام اقدامی نداشته است.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet