شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/05 11:43:37
سرویس صحن
صباغیان در تذکری:

یارانه 45 هزار تومانی هزینه خرید 20 عدد گوجه می‌شود

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید کرد: چشم مردم از گرانی اشک بار است اما قاچاق گوشت، انبار شدن کالاهای اساسی درگمرکات و هزینه شدن ارز ۴۲۰۰ تومانی در امور دیگر بر مردم سخت تر است.
یارانه 45 هزار تومانی هزینه خرید 20 عدد گوجه می‌شود عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید کرد: چشم مردم از گرانی اشک بار است اما قاچاق گوشت، انبار شدن کالاهای اساسی درگمرکات و هزینه شدن ارز 4200 تومانی در امور دیگر بر مردم سخت تر است. https://cdn.icana.ir/d/019/201912102749260194.jpg یارانه,45,هزار,تومانی,هزینه,خرید,20,عدد,گوجه,می‌شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۵ آذرماه)  مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: می پذیریم که تحریم های آمریکا و اروپا دولت را تحت فشار قرار می دهد و درآمد حوزه نفتی کاهش یافته است اما ایران دارای ثروت و منابع غنی است.

نماینده مردم مهریز و بافق و بهاباد و خاتم و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز مردم از فشار اقتصادی و گرانی چشمشان اشک بار است اما اینکه در مرزهای جنوبی و غربی گوسفند قاچاق می شود از تحمل گرانی برایشان سخت تر است. اینکه ارز 4200 تومانی برای کالاهای اساسی داده می شود اما جای دیگر هزینه شود بر مردم سخت تر است. اینکه کالاهای اساسی در گمرک انبار شده اما وارد نمی شود برای مردم سخت تر است. اینکه 40 درصد کالاها با وجود تولید داخلی قاچاق می شود از گرانی سخت تر است.

وی خطاب به رئیس صدا و سیما گفت: هر روز از صداوسیما گران فروشی نشان داده می شود اما مجازات آن نشان داده نمی شود باید فردای روزی که جرم را نشان می دهید جریمه را هم به نمایش بگذارید تا آثار منفی بر جامعه نداشته باشد.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس خطاب به رئیس جمهور اظهار داشت: در حال حاضر به مردم یارانه 45 هزار تومانی می دهیم که هزینه خرید 20 عدد گوجه می شود، ما در مجلس یارانه 100 هزار تومانی تصویب کردیم که هزینه خرید یک مرغ می شود نباید دلمان را به این چیزها خوش کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet