شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/05 12:02:58
سرویس صحن
احمدی بیغش در صحن علنی:

قوه قضائیه نسبت به ممنوع الخروجی و رسیدگی به تخلفات مسئولان دولتی ورود کند

نماینده مردم شازند در مجلس از دستگاه قضا خواست تا با هوشیاری کامل نسبت به رسیدگی به تخلفات مسئولان خاطی دولتی طی این ۷ سال ورود کرده و آن ها را ممنوع الخروج کنند.
قوه قضائیه نسبت به ممنوع الخروجی و رسیدگی به تخلفات مسئولان دولتی ورود کند نماینده مردم شازند در مجلس از دستگاه قضا خواست تا با هوشیاری کامل نسبت به رسیدگی به تخلفات مسئولان خاطی دولتی طی این 7 سال ورود کرده و آن ها را ممنوع الخروج کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202008101287395220.jpg قوه,قضائیه,نسبت,به,ممنوع,الخروجی,و,رسیدگی,به,تخلفات,مسئولان,دولتی,ورود,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمود احمدی بیغش در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۵ آذرماه)  مجلس شورای اسلامی طی اخطاری با استناد به اصل 86 قانون اساسی، گفت: من چندی پیش در نطق خود ضمن قدردانی از زحمات تمام مسئولان طی مسئولیت صادقانه خود در این 7 سال اعلام کردم با توجه به فرا رسیدن پایان عمر دولت و خیانت عده ای از مسئولان و بستگان آن ها در حق مردم و بیت المال باید قوه قضائیه به این موضوع ورود کند.

نماینده شازند درمجلس شورای اسلامی ادامه داد: لازم است، قوه قضائیه با هوشیاری کامل و به شدت آن ها را رصد و نسبت به ممنوع الخروجی آن ها اقدام و از فرارشان جلوگیری کند.

وی خطاب به نمایندگان مجلس تاکید کرد: چند ماه دیگر که عمر دولت به پایان رسیده نیایید و در این جا تذکر و اخطار بدهید که فلان شخص دزدی و فرار کرده است بنابراین باید از امروز راه را بر آن ها بست و افراد متخلف را به پای میز محاکمه کشاند.

احمدی بیغش خطاب به رئیس جمهور بیان کرد: در این 7 سال کشور و عزت مردم را فدای لبخند رئیس دستگاه دیپلماسی و جان کری آمریکایی کردید، البته برای شما باخت نبود و برای شما یک رویه ثابت بود بلکه مردم را تحقیر کردید، حال امیدتان را به دولت جدید آمریکا و دوستی بایدن- ظریف وصل کرده اید و ان شاالله این امید شما ناامید خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مردم ایران غیرت دارند و اجازه نمی دهند بلای گذشته را به سر آن ها بیاورید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet