شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/05 12:01:45
سرویس صحن
شکراللهی در تذکر شفاهی:

دولت در لایحه بودجه برای مناطق محروم اعتبار ویژه در نظر بگیرد

نماینده مردم کهنوج خواستار در نظر گرفتن اعتبار ویژه برای مناطق محروم در لایحه بودجه سال آینده شد.
دولت در لایحه بودجه برای مناطق محروم اعتبار ویژه در نظر بگیرد نماینده مردم کهنوج خواستار در نظر گرفتن اعتبار ویژه برای مناطق محروم در لایحه بودجه سال آینده شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108392580156.jpg دولت,در,لایحه,بودجه,برای,مناطق,محروم,اعتبار,ویژه,در,نظر,بگیرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، منصور شکراللهی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 5 آذر) مجلس شورای اسلامی  در تذکری شفاهی گفت: از مقام معظم رهبری برای تشکیل جلسه اعضای شورای عالی اقتصاد و ترسیم محورهایی برای خروج از وضعیت اقتصادی و غلبه بر تحریم ها تشکر می کنم و امیدوارم با همدلی قوای سه گانه جامه عمل به سخنان ایشان پوشاند.

نماینده مردم کهنوج در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از دولت درخواست دارم در لایحه بودجه سال 1400 اعتبار ویژه ای برای مناطق کم برخوردار و محروم در نظر بگیرد و همچنین از وزارت جهاد کشاورزی درخواست می کنم نسبت به تامین بذر کشاورزان در منطقه جنوب کشور که فصل کشت در آن رو به اتما است، اقدام کند.

این نماینده مجلس از وزارت صنعت، معدن و تجارت خواست تا نظارت عملیاتی بر روی پروژه تیتانیوم که ارزش آن کمتر از گل گهر و مس نیست، داشته باشد که این پروژه در اشتغالزایی جوانان اثرگذار خواهد بود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: از وزیر بهداشت و درمان به جهت رسیدگی ویژه به جنوب کشور و تامین اقلام مورد نیاز ارائه خدمات در زمینه بیماری کرونا تشکر می کنم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet