شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/05 12:22:19
سرویس صحن
سرمدی در تذکری شفاهی:

مردم انتظار نظارت بی تعارف از مجلس دارند

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم از مجلس انتظار نظارت بی تعارف دارند و وقت آن رسیده تا تعارض منافع را بشکنیم.
مردم انتظار نظارت بی تعارف از مجلس دارند نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم از مجلس انتظار نظارت بی تعارف دارند و وقت آن رسیده تا تعارض منافع را بشکنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202009106947097171.jpg مردم,انتظار,نظارت,بی,تعارف,از,مجلس,دارند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، کیومرث سرمدی واله در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۵ آذرماه)  مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: آنچه که در سال های اخیر در حوزه صنعت خودرو بر مردم گذشت نه توجیه دارد و نه پذیرفتنی است، با دلالی کام مردم را تلخ نموده و با شعار حمایت از تولید ملی از هرگونه اقدامی جلوگیری می کند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی افزود: بارها فقط شعار داده ایم اما مردم شبه مافیایی را لمس می کنند که شطرنج را به نحوی چیده تا مردم برای دریافت خودروهای بی کیفیت داخلی در صف های 2 ماهه و 3 ماهه قرار بگیرند.

وی با اشاره به اینکه مردم از مجلس انتظار نظارت بی تعارف دارند و وقت آن رسیده تا تعارض منافع را بشکنیم، افزود: پیشنهاد می کنم فارغ از شعارهای بی عمل که تا امروز دردی را دوا نکرده با همکاری مجلس از سازمان های نظارتی به ویژه سازمان بازرسی کل کشور، هیاتی با اختیارات تام تشکیل و برای شکستن توجیهات سوخته و تاریخ گذشته برخی مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت و خودروسازان گامی عملی و کارساز برای نجات صنعت خودرو و مصرف کننده برداشته شود.

سرمدی با تاکید بر اینکه عده ای بیرون از مجلس نشسته و افزایش قیمت ها را به پای مجلس می نویسند، عنوان کرد: آیا مردم باید هر صبح شاهد افزایش قیمت های بی دلیل و بی رویه باشند. آیا نباید به دنبال قطع کردن ریشه قاچاق در حوزه دام و طیور باشیم.

وی ادامه داد: شایسته نیست افزایش قیمت مرغ و گوشت پای ثابت محافل مردم باشد و عظمت و پیشرفت های مختلف، خدمات شایسته نظام مقدس جمهوری اسلامی و زحمات کادر درمان تحت شعاع این مباحث قرار بگیرد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی با همکاری دولت اقدامی عاجل و هماهنگ داشته باشند و کمیسیون کشاورزی نیز بررسی کند آیا از قبل پیش بینی های لازم به منظور ذخیره سازی انجام شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet