شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/10 11:02:11
سرویس سیاسی
سلیمی:

مرتفع کردن پیچ و خم‌های ادارای رونق تولید و اشتغال را به دنبال دارد

عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با برطرف کردن بروکراسی اداری بسیاری از مشکلات کشور اعم از اشتغال جوانان و رونق تولید ... مرتفع خواهند شد.
مرتفع کردن پیچ و خم‌های ادارای رونق تولید و اشتغال را به دنبال دارد عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با برطرف کردن بروکراسی اداری بسیاری از مشکلات کشور اعم از اشتغال جوانان و رونق تولید ... مرتفع خواهند شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903101092294763.jpg مرتفع,کردن,پیچ,و,خم‌های,ادارای,رونق,تولید,و,اشتغال,را,به,دنبال,دارد Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به بوروکراسی‌های ادارای حاکم بر نظام اداری کشور و لزوم رفع چنین موانعی اشاره کرد و گفت: در زمینه ایجاد کسب و کار، عملکرد مسئولان بسیار ضعیف بوده و در سال‌های اخیر نیز در این خصوص قدم‌های جدی برداشته نشده است.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: بوروکراسی اداری معضلی کشنده برای مردم به شمار می‌رود؛ چرا که اگر شخصی بخواهد مجوز راه اندازی کارخانه و یا بنگاهی را اخذ کند به میزانی با پیچ و خم‌های اداری مواجه می‌شود که دیگر نایی در وجودش باقی نمی‌ماند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: چرا باید بروکراسی‌های اداری برای یک کارآفرین وجود داشته باشد؟ قطعا شکل‌گیری چنین موضوعاتی جای تعجب دارد و سبب نگرانی مردم می‌شود؛ بالاخره مشکل قانونی هم در این زمینه وجود ندارد؛ البته اساسی‌ترین معظل در این زمینه ناهماهنگی میان دستگاه‌های گوناگون است.

وی تاکید کرد: جلسات مختلفی در وزارتخانه‌ها برگزار می‌شود، اما در پایان هم شاهد ناهماهنگی‌هایی در همین سازمان‌ها هستیم؛ بنابراین برای اخذ یک مجوز همه ادارات سنگ اندازی می‌کنند و چنین موضوعی به کشور آسیب وارد می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet