شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/08 11:14:28
سرویس اجتماعی
مولوی خطاب به رئیس جمهور:

اظهاراتم در نطق میان دستور در مورد منطقه آزاد اروند واقعیت محض است/ خلاف آن را ثابت کنید

نماینده مردم آبادان در مجلس با تاکید بر اینکه مسئولانی که به تذکرات نمایندگان در مورد رفع مشکلات کشور بی‌توجهی کرده و عمل نمی‌کنند در صورت ورود مجلس از نظر قانونی متخلف هستند، گفت: اظهاراتم در نطق میان دستور واقعیت محض است زیرا در حال حاضر تمامی نیروهای ارشد منطقه آزاد اروند با قرار وثیقه آزاد هستند.
اظهاراتم در نطق میان دستور در مورد منطقه آزاد اروند واقعیت محض است/ خلاف آن را ثابت کنید نماینده مردم آبادان در مجلس با تاکید بر اینکه مسئولانی که به تذکرات نمایندگان در مورد رفع مشکلات کشور بی‌توجهی کرده و عمل نمی‌کنند در صورت ورود مجلس از نظر قانونی متخلف هستند، گفت: اظهاراتم در نطق میان دستور واقعیت محض است زیرا در حال حاضر تمامی نیروهای ارشد منطقه آزاد اروند با قرار وثیقه آزاد هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/202009109478702105.jpg اظهاراتم,در,نطق,میان,دستور,در,مورد,منطقه,آزاد,اروند,واقعیت,محض,است/,خلاف,آن,را,ثابت,کنید Icana

سیدمحمد مولوی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به توهین تلقی کردن بخشی از نطق‌ها و تذکرات نمایندگان توسط دولت، گفت: در اصل 86 قانون اساسی که در مورد مصونیت نمایندگان است تاکید شده که نمایندگان مجلس در مقام ایفای وظایف نمایندگی در اظهارنظر و رأی خود کاملا آزاد هستند و نمی‌توان آنها را به سبب نظراتی که در مجلس اظهار کرده‌اند یا آرائی که در مقام ایفای وظایف نمایندگی خود داده‌اند، تعقیب یا توقیف کرد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه برداشت دولتمردان از اظهارات نمایندگان به هیچ وجه درست نبوده است، افزود: در بخشی از نطق میان دستور خود خطاب به رئیس‌جمهور بیان کردم که آیا خبر از معیشت مردم، وضعیت بازار و سفره‌های خالی دارید؟ در انتهای راه خود هستید پس به عملکرد خود نگاهی بیاندازید و خود قضاوت کنید، منطقه آزاد اروند جولانگاه اختاپوس‌هایی در سطوح کشوری، استانی و شهرستانی است که رهایی از این حفره عظیم، نیاز به شکست حصر دیگری دارد؛ جای تعجب است که دولت این اظهارات را توهین تلقی کرده است.

اظهاراتم در نطق میان دستور واقعیت محض است

وی با بیان اینکه اظهاراتم در نطق میان دستور واقعیت محض است، ادامه داد: در حال حاضر تمامی نیروهای ارشد منطقه آزاد اروند با قرار وثیقه آزاد هستند در این رابطه نیاز است مسئولان دولتی خلاف این اظهارات را ثابت کنند تا توهین تلقی شود.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه مسئولانی که به تذکرات نمایندگان در مورد رفع مشکلات کشور بی‌توجهی کرده و عمل نمی‌کنند در صورت ورود مجلس از نظر قانونی متخلف هستند، گفت: دولت بهتر است جای وقت گذاشتن برای استخراج نطق و تذکرات نمایندگان که وظیفه قانونی آنها است برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشت مردم گام بردارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet