شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/06 10:57:05
سرویس سیاسی
گیلانی:

«بسیج» دشمنان انقلاب اسلامی را به تنگ آورده است

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی گفت: زمانی که دشمنان ایران اسلامی فداکاری‌های بسیج را در عرصه‌های گوناگون مشاهده می‌کنند به دنبال نابودی آن می‌ر‌وند.
«بسیج» دشمنان انقلاب اسلامی را به تنگ آورده است نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی گفت: زمانی که دشمنان ایران اسلامی فداکاری‌های بسیج را در عرصه‌های گوناگون مشاهده می‌کنند به دنبال نابودی آن می‌ر‌وند. https://cdn.icana.ir/d/019/201901100197731224.jpg «بسیج»,دشمنان,انقلاب,اسلامی,را,به,تنگ,آورده,است Icana

سهراب گیلانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بخشی از پیام رهبر انقلاب به مناسبت هفته بسیج، گفت: بسیج در طول 40 سال اخیر ثابت کرده از کارآمدی بالایی برخوردار است؛ چرا که از بدنه مردم تشکیل شده و وقتی که ملت در عرصه‌های گوناگون حضور داشته باشند تاثیرگذاری خود را در پیشرفت و آبادانی کشور به نمایش می‌گذارد.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی افزود: بسیج به لحاظ سیاسی به دلیل میلیونی بودن ، نقش بسزایی را در مردم سالاری دینی، شرکت در انتخابات‌ها و حضور پرشور مردم در زمینه‌های مختلف ایفا می‌کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هر زمانی که بحرانی نظیر سیل، زلزله و امثالهم در کشور اتفاق می‌افتد بسیج پای کار است و خود را در صف نخست خدمات‌رسانی قرار می‌دهد.

 گیلانی تاکید کرد: نقش بسیج در شکل‌گیری عملیات‌های گسترده  جنگ تحمیلی  مثال زدنی بود و برای حفظ نظام و تمامیت ارضی کشور در این چهل سال اخیر سنگ تمام گذاشته است؛ بنابراین نقش آفرینی‌های بسیج به شکلی بوده که کشورهای مسلمان منطقه نظیر عراق، لبنان و ... از آن الگوبرداری کردند و سازمان‌هایی اینچنینی را تشکیل دادند.

وی تصریح کرد: وقتی که دشمن بداند بسیجیان رزمندگان خط مقدم در عرصه‌های مختلف هستند؛ قطعا دشمنی‌هایشان نسبت به این قشر فداکار مضاعف خواهد شد و جوسازی‌هایی را علیه آنها شکل می‌دهند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet