هدر موبایل
1399/09/05 18:32:10
سرویس سیاسی
فرهنگی در پاسخ به ادعای سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا:

پروتکل های بهداشتی در مجلس بهتر از ستاد کرونا رعایت می‌شود/ حاشیه سازی‌ها، کم‌کاری دولت در قبال مردم را جبران نمی کند

سخنگوی هیات رییسه مجلس گفت: برخی افراد تصور می کنند حاشیه پردازی می‌تواند به آنها کمک کند و جای کم کاری‌شان در قبال مردم را بگیرد، در حالی که دیگر این روش ها پاسخگو نیست.
پروتکل های بهداشتی در مجلس بهتر از ستاد کرونا رعایت می‌شود/ حاشیه سازی‌ها، کم‌کاری دولت در قبال مردم را جبران نمی کند سخنگوی هیات رییسه مجلس گفت: برخی افراد تصور می کنند حاشیه پردازی می‌تواند به آنها کمک کند و جای کم کاری‌شان در قبال مردم را بگیرد، در حالی که دیگر این روش ها پاسخگو نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/202007102597931633.jpg پروتکل,های,بهداشتی,در,مجلس,بهتر,از,ستاد,کرونا,رعایت,می‌شود/,حاشیه,سازی‌ها،,کم‌کاری,دولت,در,قبال,مردم,را,جبران,نمی,کند Icana

محمدحسین فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اظهارات سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا که مدعی شده بود جلسات صحن و کمیسیون های مجلس مطابق پروتکل بهداشتی نیست، گفت: پروتکل های بهداشتی در مجلس، بهتر از ستاد کرونا اجرا می شود و اینکه یک عده مسائل فنی را به سوژه سیاسی تبدیل کنند، کار درستی نیست.

نمایندگان در صحن فاصله گذاری را رعایت می کنند 

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فراتر از فاصله هایی که پیش بینی شده، فاصله بین نمایندگان در مجلس رعایت می شود، بیان کرد: صحن علنی مجلس به سه مکان مجزا تقسیم شده و افراد باهم بیشتر از ۴ متر فاصله دارند و اقلام بهداشتی هم با دقت توسط همکاران استفاده می شود.

وی افزود: البته در رابطه با کمیسیون ها، نکاتی وجود داشت که امروز تصمیم گیری شد تا به شیوه فعلی جلسات کمیسیون ها برگزار نشود بلکه در ساعات مختلف و فضاهای بزرگ، بدون میهمانان زیاد برگزار شود، اینکه برخی علاقه‌مند هستند که جلسات مجلس تعطیل شود که البته خلاف قانون اساسی هست.

قانون اساسی اجازه تعطیلی مجلس در شرایط اضطراری را هم نداده است

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس اظهار کرد: در قانون اساسی حتی در شرایط اضطراری هم اجازه تعطیلی مجلس داده نشده و قانون صراحت دارد که کشور حتی یک روز هم نباید بدون مجلس باشد تا در چنین شرایطی  همچنان قوه مقننه بتواند تصمیم گیری کند؛ لذا مسئولان دولتی حواسشان به مشکلاتی باشد که برای مردم ایجاد شده است.

حاشیه سازی، کم کاری دولت در قبال مردم را جبران نمی کند 

وی با اشاره به آسیب هایی که به دلیل شیوع کرونا برای مردم ایجاد شده است، گفت: بخشی از درآمدهای مردم ازبین رفته و تمهیدات مناسبی هم برای تامین کالاهای اساسی خانوارها از سوی دولت لحاظ نشده است. در این مقطع برخی افراد تصور می کنند حاشیه پردازی می تواند به آنها کمک کند و جای کم کاری آنها در قبال مردم را بگیرد در حالی که دیگر این روش ها پاسخ گو نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet