شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/06 10:02:16
سرویس حوزه ریاست
نیکزاد در جمع خبرنگاران خراسان شمالی:

خراسان شمالی برای جبران کاستی‌ها نیازمند اعتبارات متمرکز است

نایب رئیس مجلس، گفت: خراسان شمالی باید از اعتبارات متمرکز بهره‌مند شود تا عقب ماندگی موجود در این استان جبران شود.
خراسان شمالی برای جبران کاستی‌ها نیازمند اعتبارات متمرکز است نایب رئیس مجلس، گفت: خراسان شمالی باید از اعتبارات متمرکز بهره‌مند شود تا عقب ماندگی موجود در این استان جبران شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202011101041284190.jpg خراسان,شمالی,برای,جبران,کاستی‌ها,نیازمند,اعتبارات,متمرکز,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی نیک زادثمرین نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که صبح امروز ۶ آذرماه به استان خراسان شمالی  سفر کرده در جریان بازدید از بزرگراه بجنورد به جنگل گلستان در جمع خبرنگاران، گفت: امیدواریم بتوانیم فرودگاه شهدای بجنورد را پس از مدت زمان زیادی در کوتاه مدت با نصب سیستم‌های ناوبری عملیاتی کنیم.

نیکزاد با اشاره به اینکه یکی دیگر از مسائلی که در جریان این سفر پیگیری می‌شود راه‌های مواصلاتی است، ادامه داد: امیدواریم در سال جاری کمربندی بجنورد و آزادراه بجنورد به جنگل گلستان به بهره‌برداری برسد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در زمینه احداث مسکن اقدامات خوبی در استان خراسان شمالی انجام شده است، عنوان کرد: عملیات اجرایی چند پروژه مسکن روستایی و شهری در استان خراسان شمالی طی امروز آغاز می‌شود، مسئولین استانی قصد دارند در حوزه روستایی و شهری مسکن مورد نیاز واجدین شرایط را تهیه کنند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه با ورود ایدرو و وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین قرارگاه خاتم ‌الانبیا اقدامات خوبی در حوزه معادن استان خراسان شمالی انجام می‌شود، گفت: استان خراسان شمالی باید از اعتبارات متمرکز مانند اعتبارات بنیاد مسکن، معاونت روستایی نهاد ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت راه و شهرسازی بهره‌مند شود تا عقب ماندگی موجود در این استان جبران شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet