شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/06 10:55:03
سرویس استان ها
خدابخشی خبر داد؛

سوال از وزیر جهاد کشاورزی در پی حادثه فوت دختر 18 ساله روستای شیخ ویر

نماینده مردم الیگودرز در مجلس از طرح سوال از خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در پی فوت دختر ۱۸ ساله ساکن روستای شیخ ویر بخش زز و ماهرو در مجلس خبر داد.
سوال از وزیر جهاد کشاورزی در پی حادثه فوت دختر 18 ساله روستای شیخ ویر نماینده مردم الیگودرز در مجلس از طرح سوال از خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در پی فوت دختر ۱۸ ساله ساکن روستای شیخ ویر بخش زز و ماهرو در مجلس خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202011101860390807.jpg سوال,از,وزیر,جهاد,کشاورزی,در,پی,حادثه,فوت,دختر,18,ساله,روستای,شیخ,ویر Icana

محمد خدابخشی نماینده مردم الیگودرز در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به حادثه فوت دختر ۱۸ ساله ساکن روستای شیخ ویر بخش زز و ماهرو گفت: به دنبال فوت این دختر و موارد مشابه در گذشته طرح سوال از خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در مجلس کلید خورد.

وی ادامه داد: وزیر جهاد کشاورزی باید در مجلس پاسخ دهد، آیا مسئولیت مرگ دختر 18 ساله ساکن در مناطق عشایری الیگودرز و موارد مشابه در استان لرستان و سایر مناطق عشایری کشور که به علت نبود جاده دسترسی رخ می دهد، متوجه این وزارتخانه نیست؟

خدابخشی تاکید کرد: شهرستان الگودرز به عنوان پهناورترین شهرستان در استان لرستان بیشترین جمعیت عشایری استان را به خود اختصاص داده است. این در حالی است که وزارت جهاد کشاورزی نسبت به زیرساخت های جاده ای برای مناطق عشایری الیگودرز کم توجه بوده است که اتفاقات ناگواری همانند مرگ دختر 18 ساله عشایر در هفته جاری در دهستان ماهرو رخ دهد.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس  تاکید کرد:‌وجود 17 گرگر(کابل‌های سیمی برای تردد از رودخانه ها) و عدم جایگزینی آنها با پل برای تسهیل تردد عشایر منطقه از دیگر مصادیق بی توجهی وزارت جهاد کشاورزی به عشایر شهرستان الیگودرز و سایر مناطق عشایری کشور است و باید خاوازی پاسخ روشنی را به افکار عمومی ارائه دهد./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet