هدر موبایل
1399/09/07 21:09:30
سرویس سیاسی
نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در پیامی:

ترور شهید فخری زاده توسط مزدوران استکبار جهانی محکوم است/ ترورهای کور سند دیگری از مظلومیت جمهوری اسلامی

نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس با عرض تسلیت در پی ترور شهید فخری زاده، گفت: ترورهای کور سند دیگری از مظلومیت نظام جمهوری اسلامی ایران است.
ترور شهید فخری زاده توسط مزدوران استکبار جهانی محکوم است/ ترورهای کور سند دیگری از مظلومیت جمهوری اسلامی نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس با عرض تسلیت در پی ترور شهید فخری زاده، گفت: ترورهای کور سند دیگری از مظلومیت نظام جمهوری اسلامی ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/202011106488100155.jpg ترور,شهید,فخری,زاده,توسط,مزدوران,استکبار,جهانی,محکوم,است/,ترورهای,کور,سند,دیگری,از,مظلومیت,جمهوری,اسلامی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شارلی انویه تکیه نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس در پیامی، شهادت شهید محسن فخری زاده از دانشمندان برجسته کشورمان را تسلیت گفت، متن پیام به شرح زیر است:

شهادت هنر مردان خداست
شهادت دانشمند برجسته ایرانی، شهید محسن فخری زاده  را به پیشگاه مقام معظم رهبری، خانواده معزز شهید بزرگوار و ملت بزرگ و شهید پرور ایران تبریک و تسلیت می‌گویم و اقدام تروریستی مزدوران استکبار جهانی را محکوم می‌نمایم. 

 بی‌تردید این ترورهای کور، سندی دیگر از مظلومیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  است که مردمان دلیر و آزاده آن نشان داده و ثابت کرده‌اند در راه حفظ اصول و ارزش‌ها تا پای جان می‌ایستند و از بذل جان و مال و خون خود برای آبیاری درخت تناور و سربلند انقلاب اسلامی دریغ نمی‌کنند.

دشمنان قسم‌خورده آب و خاک ایران عزیز بدانند شهادت و جانبازی در راه سربلندی و خودکفایی ایران افتخاری بزرگ است که فقط نصیب مردان خدا می‌شود و ترورهای کور هرگز نمی‌تواند خللی در اراده مصمم ملت سرفراز و شریف ایران در این راه پرافتخار ایجاد کند. برگ برگ تاریخ پرغرور ما آکنده از جانبازی‌ها و جانفشانی‌هایی اینگونه است که پیوند میان مردم را مستحکم و راه را برای تحقق آرمان‌های امام راحل(ره) هموار می‌کند.

شارلی انویه تکیه 
نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی ایران/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet