هدر موبایل
1399/09/07 21:14:07
سرویس سیاسی
رضایی در واکنش به ترور بزدلانه دانشمند ایرانی:

ترورهای ذلیلانه نمی‌تواند ذره‌ای از مسیر رشد و پیشرفت دفاعی ایران بکاهد

نماینده مردم شریف کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس گفت: سردمداران شیطان بزرگ و پیروان آنها باید بدانند، این ترورهای ذلیلانه و ناجوانمردانه هرگز نمی تواند، ذره ای از مسیر رشد و پیشرفت دفاعی ایران عزیز بکاهد بلکه اراده تقویت قدرت دفاعی کشور را محکم‌تر خواهد کرد.
ترورهای ذلیلانه نمی‌تواند ذره‌ای از مسیر رشد و پیشرفت دفاعی ایران بکاهد نماینده مردم شریف کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس گفت: سردمداران شیطان بزرگ و پیروان آنها باید بدانند، این ترورهای ذلیلانه و ناجوانمردانه هرگز نمی تواند، ذره ای از مسیر رشد و پیشرفت دفاعی ایران عزیز بکاهد بلکه اراده تقویت قدرت دفاعی کشور را محکم‌تر خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102181797338.jpg ترورهای,ذلیلانه,نمی‌تواند,ذره‌ای,از,مسیر,رشد,و,پیشرفت,دفاعی,ایران,بکاهد Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، علی رضایی نماینده مردم شریف کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس در پی شهادت دکتر محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع ضمن عرض تسلیت نوشت: شهادت، هنر مردان خداست. برای برخی مردان خدا هجرت از دنیا با مرگی جز شهادت قابل تصور نیست.

متن این پیام به شرح زیر است:

شهادت، هنر مردان خداست. برای برخی مردان خدا هجرت از دنیا با مرگی جز شهادت قابل تصور نیست. شهادت این شهید بزرگوار را به پیشگاه حضرت ولی‌عصر (روحی و ارواحنا فداه)، رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی)، یاران و همرزمانش در جبهه دانش و علوم دفاعی و عموم هموطنان تبریک و تسلیت می‌گوییم و از خداوند متعال برای دانشمند بزرگ، شهید محسن فخری زاده، همنشینی با سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و برای خانواده معزز و بازماندگان ایشان، صبر و اجر جزیل مسئلت داریم.

سردمداران شیطان بزرگ و پیروان آنها باید بدانند این شهادت‌ها مسیر حق طلبی و مبارزه با ظالمان را از بین نمی‌برد و این ترورهای ذلیلانه و ناجوانمردانه هرگز نمی تواند، ذره ای از مسیر رشد و پیشرفت دفاعی ایران عزیز بکاهد بلکه اراده تقویت قدرت دفاعی کشور را محکم‌تر خواهد کرد. با شهادت این دانشنمد، نور فروزان اندیشه و دانش آن شهید عزیز، روز به روز تابنده‌تر شده و به منزوی شدن هر چه بیشتر تفکر تجاوزگری منجر خواهد شد.

علی رضایی نماینده مردم شریف کنگاور و صحنه و هرسین/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet