شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/08 10:01:36
سرویس سیاسی
خدابخشی در واکنش به ترور شهید فخری‌زاده؛

همواره غیور مردانی پرچم ایران مقتدر اسلامی را با افتخار و تا ابد در جهان به اهتزاز در می آورند

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: خون پاک دکتر فخری زاده و دیگر شهیدان سرافراز، ضامن بقای عزت و اقتدار کشور خواهد بود و همواره غیور مردانی در دامان این ملت قهرمان پرورده شده و خواهد شد که پرچم ایران مقتدر اسلامی را با افتخار و تا ابد در جهان به اهتزاز در می آورند.
همواره غیور مردانی پرچم ایران مقتدر اسلامی را با افتخار و تا ابد در جهان به اهتزاز در می آورند نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: خون پاک دکتر فخری زاده و دیگر شهیدان سرافراز، ضامن بقای عزت و اقتدار کشور خواهد بود و همواره غیور مردانی در دامان این ملت قهرمان پرورده شده و خواهد شد که پرچم ایران مقتدر اسلامی را با افتخار و تا ابد در جهان به اهتزاز در می آورند. https://cdn.icana.ir/d/019/202011101611653871.jpg همواره,غیور,مردانی,پرچم,ایران,مقتدر,اسلامی,را,با,افتخار,و,تا,ابد,در,جهان,به,اهتزاز,در,می,آورند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد خدابخشی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در واکنش به ترور دانشمند هسته‌ای کشورمان محسن فخری زاده طی پیامی نوشت؛‌ یقیناً خون پاک دکتر فخری زاده و دیگر شهیدان سرافراز، ضامن بقای عزت و اقتدار کشور خواهد بود و همواره غیور مردانی در دامان این ملت قهرمان پرورده شده و خواهد شد که راه فخری زاده ها را ادامه می دهند و پرچم ایران مقتدر اسلامی را با افتخار و تا ابد در جهان به اهتزاز در می آورند. 

متن این پیام به شرح زیر است:

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ  وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

دست پلید دشمنان کوردل، جنایتی دیگر رقم زد و یکی دیگر از فرزندان خلف ایران اسلامی را نشانه رفت. ترور ناجوانمردانه دانشمند گرانقدر کشورمان دکتر محسن فخری زاده، رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، بار دیگر چهره ددمنشانه بدخواهان ملت ایران را به چهان باز نمود و خشم و انزجار مردم را نسبت به این دشمنان کوردل بیش از پیش برانگیخت.

اینجانب ضمن محکوم کردن این حمله تروریستی ناجوانمردانه، شهادت این مدیر توانا در عرصه های علمی،  پژوهشی و دفاعی را به محضر رهبر معظم انقلاب،  ملت قهرمان و شهیدپرور و خانواده محترم ایشان تبریک و تسلیت عرض می نمایم. 

یقیناً خون پاک دکتر فخری زاده و دیگر شهیدان سرافراز، ضامن بقای عزت و اقتدار کشور خواهد بود و همواره غیور مردانی در دامان این ملت قهرمان پرورده شده و خواهد شد که راه فخری زاده ها را ادامه می دهند و پرچم ایران مقتدر اسلامی را با افتخار و تا ابد در جهان به اهتزاز در می آورند. 

محمد خدابخشی
نماینده مردم شریف الیگودرز/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet