شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/08 12:51:04
سرویس سیاسی
عنابستانی در واکنش به ترور فخری زاده:

تا کی باید خط نفوذ جاخوش کرده در مناصب قربانی بگیرد؟

نماینده مردم سبزوار در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: وقتی هنوز یک سال از ترور قهرمان ملی ما نگذشته ذلیلانه پیغام آمادگی برای مذاکره مجدد می فرستید نتیجه اش این می شود که دشمن ترور را موثر بداند و بر تکرار آن پا فشاری کند.
تا کی باید خط نفوذ جاخوش کرده در مناصب قربانی بگیرد؟ نماینده مردم سبزوار در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: وقتی هنوز یک سال از ترور قهرمان ملی ما نگذشته ذلیلانه پیغام آمادگی برای مذاکره مجدد می فرستید نتیجه اش این می شود که دشمن ترور را موثر بداند و بر تکرار آن پا فشاری کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202011105079618761.jpg تا,کی,باید,خط,نفوذ,جاخوش,کرده,در,مناصب,قربانی,بگیرد؟ Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ علی اصغر عنابستانی نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن ترور ناجوانمردانه شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت:

جناب روحانی!

وقتی هنوز یک سال از ترور قهرمان ملی ما نگذشته ذلیلانه پیغام آمادگی برای مذاکره مجدد می فرستید نتیجه اش این می شود که دشمن ترور را موثر بداند و بر تکرار آن پا فشاری کند.

چراغ سبز این ترور هم از داخل داده شد

تا کی باید خط نفوذ جاخوش کرده در مناصب قربانی بگیرد؟/

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet