خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/08 10:09:12
سرویس سیاسی
آوائی:

ترور شهید فخری‌زاده عمق راهبردی صنعت هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران را نمایان کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: شهادت پاسدار رشید دکترفخری‌‌زاده بسیار دردآور است اما تغییر و تأخیری در گسترش مرزهای علمی در زمینه انرژی هسته‌ای ایجاد نخواهد کرد‌.
ترور شهید فخری‌زاده عمق راهبردی صنعت هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران را نمایان کرد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: شهادت پاسدار رشید دکترفخری‌‌زاده بسیار دردآور است اما تغییر و تأخیری در گسترش مرزهای علمی در زمینه انرژی هسته‌ای ایجاد نخواهد کرد‌. https://cdn.icana.ir/d/019/202011101611653871.jpg ترور,شهید,فخری‌زاده,عمق,راهبردی,صنعت,هسته‌ای,جمهوری,اسلامی,ایران,را,نمایان,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیداحمد آوائی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی در رشته توییتی به ترور دانشمند هسته‌ای شهید فخری‌زاده واکنش نشان داد.

متن توئیت عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس به شرح زیر است:

«ترور یکی از مفاخر علمی و دانشمندان هسته‌ای کشور توسط دشمنان نظام با ردپای جدی رژیم غاصب صهیونیستی بر اساس گزارشات اولیه، عمق راهبردی صنعت هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران را نمایان می‌کند. شهادت پاسدار رشید دکترفخری‌‌زاده بسیار دردآور است اما تغییر و تاخیری در گسترش مرزهای علمی در زمینه انرژی هسته‌ای ایجاد نخواهد کرد‌.

واکنش جامعه بین‌الملل به اقدام وحشیانه تروریست‌های دولتی، آزمونی مهم برای آن‌هاست. محکومیت این حادثه و محاکمه تروریست‌های دولتی در مجامع حقوقی بین‌المللی از بدیهی‌ترین اقدامات قابل انتظار از سوی اروپایی‌هاست. طبیعی است این نافی ضرورت پاسخ قاطع و کوبنده از سوی جمهوری اسلامی ایران نمی‌باشد.»/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet